Edukacja
chiodoedu2 Jesień, która kojarzy nam się głównie z deszczem i chłodem, potrafi nas również mile zaskoczyć swoją zróżnicowaną kolorystyką.
PicsArt 09-03-09.53.23W świecie manicure coraz modniejsze stają się ręcznie malowane zdobienia, zarówno przy użyciu lakierów hybrydowych, paint żeli, farbek akrylowych czy akwareli.
20170905 142527Patrzę za okno i widząc piękną polską jesień inspiracje same przychodzą do głowy. Postanowiłam zatem wykorzystać jesienną aurę. Muchomora, który mnie zainspirował, widziałam w lesie podczas grzybobrania i postanowiłam go namalować. Skradł moje serce oraz moich klientów.

63 mini

Rozwój, wiedza, doświadczenie, profesjonalizm. To zasady, które naszym zdaniem są nieodzowne w pracy fryzjerskiej. Dlatego zachęcamy do uczestnictwa w bardzo pouczających szkoleniach organizowanych przez Silog.

 

61 mini

To słowo budzi skrajne emocje. Niektórzy ludzie panicznie boją się zmian, inni wręcz do nich dążą i je prowokują. Jednakże bezsprzecznym pozostaje fakt, że rewolucja stanowi motor napędowy Wszechświata.

47 mini

Fryzjer może nie tylko zmienić długość włosów klienta, ale też poprawić nastrój, dodać wiary w siebie, a nawet zwiększyć szansę na sukces w pracy. Udowadniają to inicjatywy takie jak Akademia Stylizacji Decode & Dress For Success, stworzone na styku działalności charytatywnej i sztuki fryzjerskiej. 

42 mini

Zdobienia stosowane w salonach często wydają się bardzo trudne do zrobienia, nic bardziej mylnego. Przedstawię jak krok po kroku stworzyć zdobienie „skóry węża”.

 

materialy warsztaty intensis w katowicach mini

Program Warsztatów:
• 10:00- 14:00 pokaz szkoleniowy look&learn w wykonaniu Teamu Kreatywnego Prosalon Professional
• 14:00-15:00 obiad, kawa, herbata
• 15:00-16:00 premiera nowej serii profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji INTENSIS

akademia versum content marketing w salonie mini

W dzisiejszych czasach pozyskiwanie nowych klientów to nie lada wyzwanie. Osoby odwiedzające salony i gabinety beauty, poszukują już nie tylko usług, ale przede wszystkim kontaktu z godnymi zaufania ekspertami.

 

34 mini

Chiodo Pro posiada szeroką gamę produktów. W jej ofercie znajduje się także żel budujący MASTER FRENCH PINK. Bardzo gęstyżel o delikatnym różowym zabarwieniu, dzięki przepięknej barwie nadaje stylizacjiświeżości i delikatności.

 

 

o12v2 cmh 0083 Przenieś swoje umiejętności na wyższy poziom – stań się GOLDWELL MASTER STYLIST.

17 mini

W dotychczasowej pracy z klientami, codziennie doświadczam różnych sytuacji. Niejednokrotnie spotykam się z klientkami, które w najmniejszym stopniu nie są świadome zagrożeń różnymi chorobami, którymi można się zarazić w miejscach publicznych, a także w miejscach, gdzie wykonujemy różne usługi. 

7 mini

Wrzesień to czas powrotu do szkoły, więc jest to również idealny moment na inaugurację szkoleń w Akademii HairVersity w sezonie 2017/2018. Niezwykła atmosfera, mistrzowskie cięcia i koloryzacje, najnowsze trendy w stylizacji, najlepsze kosmetyki i profesjonalni szkoleniowcy – wrota HairVersity stoją przed Tobą otworem.

akademia versum najnowsza lekcja mini

Każdego roku różne organizacje prześcigają się w prognozowaniu kierunków rozwoju rynku spa & wellness. Szukają odpowiedzi na pytania: Dokąd zmierza ta branża? Co będzie hitem w najbliższej przyszłości? Jakie są oczekiwania klientów?

Strona 1 z 7

Kurier Fryzjerski Nr 6/2017

Kurier Fryzjerski Nr 6/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku