Edukacja
BB Szkolenie 4 i 5 listopada 2017 w Łodzi fryzjerzy z różnych zakątków Polski
mieli okazję poznać nowe techniki strzyżenia podczas zaawansowanego
szkolenia: Klasyka z pazurem. Najnowsze trendy w strzyżeniu damskim.
DSC 5093Szkolenia fryzjerskie dają okazję do zmierzenia się z samym sobą, podpatrzenia co robią inni i nauki od najlepszych. Tak było również w czasie wrześniowych szkoleń Akademii Stylizacji Decode, które odbyły się
24 i 25 września 2017 w Krakowie.
5Szybkie zdobienia salonowe zostały odmienione raz na zawsze! Koniec nudy. Utrzymujący się trend błyszczących paznokci daje nam wiele możliwości, każdy kolor uzyskuje nowy look. W ostatnim czasie został wypuszczony nowy efekt ChiodoPro Efekt Fairytale Unicorn. Jego olśniewający blask zainspirował mnie do stworzenia szybkiego zdobienia, które w moim salonie cieszy się dużą popularnością.
DSC 3743W dniach 11-15.09.2017 odbyły się kreatywne warsztaty ABC CUT Vidal Sasoon Academy. Certyfikat uzyskany po ukończonym szkoleniu to dla salonu gwarancja jakości. Takie spotkanie daje jednak samemu fryzjerowi coś więcej– możliwość pielęgnowania pasji, odkrywania nowych kierunków i wprowadzania ich do swojej codziennej pracy.
montibello net koslickipl 001Szkolenia fryzjerskie dają okazję do zmierzenia się z samym sobą, podpatrzenia co robią inni i nauki od najlepszych. Tak było również w czasie wrześniowych szkoleń Akademii Stylizacji Decode, które odbyły się 10 i 11 września 2017 w Bydgoszczy w Hotelu Słoneczny Młyn.
WydarzenieSASSOON ACADEMY to Mekka dla wszystkich fryzjerów poszukujących drogi do doskonałości.
chiodominiHalloween to taki dzień, w którym każdy z nas może na chwilę stać się kimś innym, zaszaleć z ubiorem, fryzurą, makijażem i oczywiście z paznokciami. Zwyczaje związane z tym świętem zainspirowały mnie do stworzenia nowej stylizacji.
zestaw eliksirowSą synonimem siły, od zawsze były erotycznym fetyszem, a nawet przedmiotem czarów. Przede wszystkim są jednak symbolem życia – kiedy je ścinamy odrastają na nowo jak legendarnemu Samsonowi, który odzyskał swoją nadludzką moc i energię do działania.
KF 10 2017Klientela branży fryzjerskiej zmienia się i rozwija równie dynamicznie jak salony oraz pracujący w nich styliści i barberzy. Dziś już nie tylko kobiety przykładają ogromną wagę do swojej fryzury – coraz częściej jest ona istotna także dla panów. Jak prowadzić komunikację, aby przyciągnąć ich do swojego salonu?
chiodoedu2 Jesień, która kojarzy nam się głównie z deszczem i chłodem, potrafi nas również mile zaskoczyć swoją zróżnicowaną kolorystyką.
PicsArt 09-03-09.53.23W świecie manicure coraz modniejsze stają się ręcznie malowane zdobienia, zarówno przy użyciu lakierów hybrydowych, paint żeli, farbek akrylowych czy akwareli.
20170905 142527Patrzę za okno i widząc piękną polską jesień inspiracje same przychodzą do głowy. Postanowiłam zatem wykorzystać jesienną aurę. Muchomora, który mnie zainspirował, widziałam w lesie podczas grzybobrania i postanowiłam go namalować. Skradł moje serce oraz moich klientów.

63 mini

Rozwój, wiedza, doświadczenie, profesjonalizm. To zasady, które naszym zdaniem są nieodzowne w pracy fryzjerskiej. Dlatego zachęcamy do uczestnictwa w bardzo pouczających szkoleniach organizowanych przez Silog.

 

61 mini

To słowo budzi skrajne emocje. Niektórzy ludzie panicznie boją się zmian, inni wręcz do nich dążą i je prowokują. Jednakże bezsprzecznym pozostaje fakt, że rewolucja stanowi motor napędowy Wszechświata.

Strona 1 z 7

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku