Najnowsza propozycja to myjnia Ultrawash Chromotherapy, która na tegorocznych targach Look w Poznaniu, przyciągnęła i zachwyciła wielu zwiedzających. Fantastyczny wygląd, olśniewająca kopuła z chromoterapią oraz takie funkcje jak masaż powietrzny shiatsu, elektrycznie rozkładane siedzisko i wielka kwadratowa misa to elementy, które w tak luksusowym produkcie są obowiązkowe. Oczywiście myjnia dostępna jest w szerokiej kolorystyce obić i w różnych wariantach wyposażenia. Ale całkowicie bezkonkurencyjna staje się, gdy do najwyższej opcji dodamy cenę – 17500,00 zł brutto!

Mycie włosów to pierwszy krok. W salonie nie może zabraknąć pięknych, dużych luster i foteli wygodnych zarówno dla klienta jak i fryzjera. Konsolety Tonneau to stanowiska wyposażone w półkę z otworem na suszarkę i z wmontowanym podnóżkiem. Lakierowana w wysokim połysku rama konsolet, dostępna jest w kolorze czarnym lub białym, w rewelacyjnie niskiej cenie 2450,00 zł brutto!

Dopełnieniem naszego elitarnego salonu, będą trzy modele foteli w kolorystyce czerni i bieli, wyposażone w pompę hydrauliczną: Alipes i Babuska na błyszczącej bazie dysk – 1890,00 zł brutto, oraz Aluotis na bazie pięcioramiennej – 1470,00 zł brutto!

Włoski design, wysoka jakość i szczegółowo dopracowane detale - meble sygnowane marką Gamma & Bross w cenach, w których dotychczas dostępne były polskie meble. Takiej promocji naprawdę nie można przegapić!

Oferta ważna jest do końca czerwca 2013r. Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do kontaktu z działem handlowym.

Materiały prasowe Ayala

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku