ICON to nowoczesna kolekcja mebli do salonów fryzjerskich, którą wyróżnia awangardowy styl, zaskakujące kształty i świetny design idące w parze z komfortem użytkowania. Klienci mówią, że „wnosi powiew świeżości do wnętrza”, doceniają jej „lekkość i elegancję”, wybierają ją ze względu na „stylowe wykończenia i kuszący kształt”.
ICON
Aranżacja została podzielona na trzy strefy: oczekiwania, kreacji i pielęgnacji. W pierwszej, znajdziemy podświetlony stolik i recepcję oraz fotel i kanapę poczekalnianą z siedziskiem w kształcie odwróconego trapezu. Strefę kreacji tworzą natomiast produkty najlepsze w swoich kategoriach: fotel oraz myjnia ICON. Fotel fryzjerski z oparciem, które niczym wstęga oplata siedzisko został wybrany ze względu na doskonałe połączenie funcjonalności, wygody  i  oryginalnego designu. Najlepsza w swojej kategorii myjnia ICON zwyciężyła dzięki połączeniu funkcjonalności, wygody i designu. Jej głównymi atutami są: masażer, regulacja elektryczna podnóżka oraz regulacja elektryczna ułożenia umywalki, która dodatkowo posiada miejsce na szampony. Wszystko to sprawia, że myjnia ICON stanowi jedną z najwygodniejszych w ofercie Pandy.

- Kolekcja ICON jest bestsellerem Pandy, który od kilku lat cieszy się popularnością wśród klientów. Jej mocną stroną jest nowoczesny design zgodny z aktualnymi trendami. Panda jako ekspert od salonowych wnętrz wyraża w kolekcji ICON to, co najważniejsze  w  pięknie zaaranżowanym salonie: ponadczasowe wzornictwo, unikatowy projekt i równowagę między funkcjonalnością, designem oraz komfortem mebli. To właśnie te cechy sprawiły, że ICON została wyróżniona tytułem Aranżacji Roku 2012 - mówi Krzysztof Soboń, manager sprzedaży Pandy.
odznaka3 gold bg
W tegorocznej edycji konkursu na Produkt Roku 2012 wzięło udział 20 produktów – po pięć w każdej z czterech kategorii. Dystrybutorzy głosowali na najlepszy fotel, myjnię, konsoletę i aranżację roku 2012. Potrójne zwycięstwo kolekcji ICON to szczególne wyróżnienie dla projektantów i designerów Pandy, potwierdzające ich ekspercką wiedzą i doskonałą znajomość trendów wnętrzarskich.
Chcesz obejrzeć nagrodzone meble? Wejdź na www.panda.trzebnica.pl i zajrzyj do katalogu PANDA Inpiruje.

 

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku