MALAGA to kwintesencja komfortu, który u Pandy łączy się z unikalnym wzornictwem i niepowtarzalnym designem. W linii znajdziemy: ultra wygodną myjnię MALAGA, designerski fotel MALAGA i uzupełniającą cały komplet praktyczną konsoletę AMIR. A wszystko dostępne w ofercie EXPRESS LINE z dostawą prosto do Twojego salonu.
Flagowym produktem nowej kolekcji jest myjnia MALAGA (2150 zł). Jej największe atuty stanowią wygodny fotel i głęboka umywalka z uchwytami na szampony.
Fotel MALAGA (1150 zł) zaprojektowany został zgodnie z panującymi obecnie trendami i wykonany z najlepszych materiałów obiciowych. Z kolei kolorystyka czerni i bieli to klasyka, która nigdy nie wyjdzie z mody. Uzupełniająca cały zestaw, prosta w swojej formie i stylowa konsoleta AMIR (999 zł) to produkt ponadczasowy. Duże lustro i szafeczka na kosmetyki oraz akcesoria to wygodne i użyteczne rozwiązanie.

Wygoda na pierwszym miejscu
MALAGA sprawdza się zarówno w dużych, jak i mniejszych salonach. To jedna z najwygodniejszych kolekcji firmy Panda. Połączenie modnej czerni i bieli oraz eleganckich i odpornych materiałów sprawia, że produkty są łatwe w utrzymaniu i praktyczne. Wszystkie meble są wygodne w użytkowaniu, co zapewnia technika i sposób ich wykonania. Ciekawe rozwiązania, takie jak specjalne ułożenie fotela czy poduchy, zwiększają komfort klienta. Dostępność w ofercie EXPRESS LINE - całość zamówić można od ręki i to w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zamówienia na produkty Panda można składać w autoryzowanych punktach dystrybucyjnych.
Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń: +48 71 387 46 44

Materiały prasowe Panda

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku