Przykuwająca wzrok zadziorność i unikalny styl z pazurem. To popularny w latach 70. Glam Rock. Nie stroni od czerni, srebra, ćwieków i skórzanych materiałów, podkreślających prawdziwą drapieżność. Najpierw pojawił się w modzie, teraz bryluje na salonach. Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda Glam Rock w wydaniu Pandy, sprawdź nową kolekcję GLAMROCK.

Innowacyjność mebli fryzjerskich z kolekcji GLAMROCK, polega na niespotykanym dotąd połączeniu dwóch różnych konwencji: luksusowych tapicerowanych obić, uwielbianych przez klientów i drapieżnego designu opartego o ozdobne ćwieki - trendu wprost ze światowych wybiegów mody. – Kolekcja GLAMROCK pokazuje, że przepych i barokowe zdobienia, mogą się genialnie łączyć z rockowymi elementami – mówi Krzysztof Soboń, ekspert w programie „Salonowe Rewolucje” i menedżer sprzedaży w firmie Panda.

Debiut roku w branży
W skład linii GLAMROCK wchodzi siedem elementów, co daje możliwość aranżacji zarówno mniejszych, jak i większych wnętrz. Fotele mają szerokie, wygodne siedzisko, ozdobne przeszycia i błyszczące ćwieki, ze smakiem wkomponowane w projekt. Myjnia GLAMROCK wystylizowana zgodnie z duchem kolekcji, ma pikowaną tapicerkę ze skaju oraz drapieżne ćwieki. Oprócz głębokiej umywalki ceramicznej, regulacji elektrycznej podnóżka i położenia siedziska, posiada 3-strefowy masażer. Konsolety natomiast, choć podobne stylem, prezentują odmienne typy rozwiązań. Jedną – dedykowaną zwolennikom przepychu – stanowi ogromne lustro z pikowaną ramą wykończoną ćwiekami. Druga – wersja dla ceniących funkcjonalność – posiada praktyczną półeczkę z płyty akrylowej oraz tapicerowany element ozdobny.

Kolekcja GLAMROCK pozwoli salonom dobrze zaprezentować się już od progu, a to dzięki wysmakowanej poczekalni, na którą składają się: wygodny fotel, dwuosobowa sofa, ciekawy stolik i pikowana recepcja.
Odwagę GLAMROCK, połączoną z klasyczną linią projektu doceniono, nagradzając kolekcję Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich 2013.

Zamówienia na produkty Panda można składać w autoryzowanych punktach dystrybucyjnych.
Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń: +48 71 387 46 44

Materiały prasowe Panda

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku