Panda, producent markowych mebli fryzjerskich od dawna wie, że poczekalnia jest wizytówką salonu. Dlatego w swojej ofercie prezentuje oryginalne meble, które razem  z  meblami przeznaczonymi do strefy kreacji tworzą kompletną kolekcję.

ICON – poczekalnia w nowym wydaniu

Meble do poczekalni ICON to połączenie minimalizmu, asymetrii i nowoczesnych materiałów, które wspólnie nadadzą charakteru każdej poczekalni. Kolekcja składa się  z  nowoczesnej, podświetlonej recepcji, stolika stylizowanego na krę lodu, oryginalnego fotela  z  oparciem  w  kształcie odwróconego trapezu oraz dwuosobowej kanapy o podobnym kształcie. ICON rozświetli wnętrze - dzięki subtelnym zdobieniom  i  podświetlanym elementom zadba o aspekt dekoracyjny poczekalni.

FLORES – dzień Dobry w Twoim salonie

Kolekcję FLORES charakteryzuje klasyka barwy i designerski projekt. Prosta recepcja ODEON idealnie komponuje się z pozostałymi elementami wyposażenia: dwuosobową kanapą  z  siedziskiem w kształcie ósemki i falującym oparciem oraz pufami: dla jednej bądź dwóch osób. Całość prezentuje się wyjątkowo – brak zdobień na meblach wynagradza ich nietypowy kształt, a swoboda w doborze tapicerki sprawia, że poczekalnia spodoba się zarówno tradycjonalistom, jak i zwolennikom odważnych rozwiązań.

ELITE – luksus za drzwiami

Prosta forma, a zarazem ekskluzywne wykończenia i subtelne detale – kolekcje mebli poczekalnianych ELITE to propozycja dla tych, którzy lubią luksus w klasycznej odsłonie. Kanapa ODEON odpowiada za komfort klienta, a niewielki, prosty stolik dobrze komponuje się z resztą mebli – minimalistyczną recepcją i wygodnym fotelem ODEON.

Dodatkowo, w poczekalni należy zadbać o szafę na okrycia wierzchnie, na ścianie może pojawić się obraz lub jakiś element dopełniający kompozycji wnętrza. Jeśli pomieszczenie jest doświetlone światłem dziennym, można zadbać o zieleń – podkreślone walory poczekalni sprawią, że oczekiwanie na wizytę u fryzjera stanie się przyjemniejsze.

Szukasz inspiracji do części poczekalnianej? Zajrzyj do katalogu PANDA Inspiruje – dostępnym u dystrybutorów oraz na www.panda.trzebnica.pl lub zadzwoń: +48/71 387 46 55.

 

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku