Prawidłowe zaprojektowanie salonu fryzjerskiego pozwala na jak najlepsze wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Nawet tam, gdzie na pierwszy rzut oka jest mało miejsca, wprawny projektant jest w stanie zaaranżować wygodne miejsce pracy. Funkcjonalność i estetyka muszą iść ze sobą w parze. Odpowiedni dobór kolorów, mebli i dodatków, wpływa na nasze emocje i odczucia, a co za tym idzie, jest w stanie nas przyciągnąć i zatrzymać w danym miejscu.

Meble fryzjerskie już od dawna nie są tylko narzędziem pracy, a ich użyteczność nie jest głównym kryterium wyboru.  Coraz większą uwagę zwracamy na ich design, dostępną paletę barw, jakość wykonania i wygodę.

Salon Fryzjerski i Kosmetyczny Marcell, mieszczący się w Radomiu, jest świetnym przykładem na przemyślane wykorzystanie dość dużej przestrzeni w sposób funkcjonalny i stylowy. Wszystkie niezbędne strefy pracy tworzą ze sobą harmonijną całość, zaś ciepłe barwy i naturalne drewno dodają Salonowi przytulności. Meble wykorzystane w tym projekcie wyprodukowane zostały przez renomowaną, włoską firmę Gamma&Bross, której wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest AYALA.

 
DSC 0304
Strefa mycia – myjnie CELEBRITY

 
DSC 0321
Strefa fryzjerska - fotele AUREOLE

 
DSC 0312
Strefa fryzjerska – fotele SHOKA


DSC 0329
Strefa kosmetyczna – fotel SPA STREAMLINE

 
DSC 0339
Strefa poczekalni – kanapa SUNDIAL

 

AYALA jest liderem na polskim rynku mebli fryzjerskich właśnie dlatego, że posiada szeroką ofertę mebli, aby każdy mógł znaleźć w niej coś dla siebie. Staramy się projektować i produkować meble, które łączą w sobie wysoką jakość, ciekawy design, szeroką paletę dekorów i do tego atrakcyjną cenę. Nasz dział sprzedaży zawsze służy profesjonalną radą, a na specjalne życzenie klientów wykonujemy również projekty wnętrz. Zapraszamy!

 

Salon Fryzjerski Marcell

ul. Młynarska 10/U6
26-600 Radom
tel. 48-363-31-48

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

www.marcell.pl

 

Kurier Fryzjerski Nr 1/2018

Kurier Fryzjerski Nr 1/2018
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku