Panda, producent markowych mebli do salonu posiada w swojej ofercie ponad 30 myjni fryzjerskich. Każda z nich jest inna, ma inny charakter. – W ofercie Pandy można znaleźć wiele rodzajów myjni. Posiadamy wersje jedno- i dwuosobowe, uzupełnione o dodatkowe funkcjonalności takie jak masażer, czy regulacja elektryczna podnóżka. Mamy również myjnie w wersji siedzącej lub półleżącej. Nasza oferta jest naprawdę szeroka -  zapewnia Tomasz Smolarz, dyrektor handlowy Pandy.

Komfort i dopasowanie

Wbrew pozorom znalezienie wygodnej myjni jest tak samo trudne, jak kupno komfortowego fotela. Aby wybrać jak najlepiej, warto zwrócić uwagę na budowę siedziska myjni. Jeśli jest szerokie, z rozległymi podłokietnikami, obite skajem i wypełnione miękkim materiałem, myjnia powinna być wygodna. Przykładem takiego projektu jest NOAH.TECH, komfortowa myjnia o jednolitej bryle wykonana w technologii rotomouldingu. Jej prosta forma i konkurencyjna cena sprawiają, że jest popularna i wysoko oceniana przez fryzjerów.

W parze raźniej

Myjnie dwuosobowe są w Polsce rzadkością. Panda jest jedyną firmą produkującą tego typu modele – do tej pory podwójne myjnie cieszyły się popularnością jedynie za granicą. Przykładem takiego rozwiązania jest myjnia MILOS. To połączenie praktyczności i komfortu. Siedzisko myjni przypomina wygodną kanapę, a liczne przeszycia nadają tapicerce luksusowy wygląd. Myjnia ta wpasuje się zarówno we wnętrza niewielkich salonów, jak i przestronnych atelier.

Wielofunkcyjność na miarę Pandy

Dbałość o klienta na najwyższym poziomie zapewnią wielofunkcyjne myjnie, a wśród nich ICON i ELITE. Obie z regulacją elektryczną podnóżka i uwielbianą przez klientów funkcją masażu. Myjnia ICON dodatkowo posiada regulację elektryczną położenia umywalki, a ELITE regulację elektryczną położenia siedziska. Sam zdecydujesz, czy wolisz siedzieć, czy leżeć. Dzięki tym myjniom, klienci pokochają wizyty w Twoim salonie.

O tym, co liczy się najbardziej, decydują indywidualne preferencje. Warto jednak zawsze wybierać produkty trwałe i uniwersalne. Takie, jakie oferuje Panda. Więcej informacji o producencie i ofercie na www.panda.trzebnica.pl Zachęcamy do odwiedzin.

 

 

 

 

 

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku