Meble i aranżacje

6 mini

Meble fryzjerskie i kosmetyczne grają pierwsze skrzypce – są wizytówką każdego salonu. Mają za zadanie zapewniać komfort, wygodę i długotrwałość podczas każdego zabiegu. Każda klientka potrafi spędzić jednorazowo parę godzin w salonie. Wygodne i solidne meble dają gwarancję odprężenia i pewnej formy relaksu, którego łaknie każda kobieta.

 

21 mini

Meble fryzjerskie i kosmetyczne grają pierwsze skrzypce – są wizytówką każdego salonu. Mają za zadanie zapewniać komfort, wygodę i długotrwałość podczas każdego zabiegu. 

53 mini

W dzisiejszym świecie określamy naszą osobowość poprzez niekończącą się ilość różnych przekazów: ubrania, biżuteria, wnętrze domu, akcesoria, kolor samochodu, dekoracje. Wszystkie te pojęcia mają jedną wspólną cechę – jest to kolor.

24 mini

Myjnia fryzjerska LavaSit Diner z masażem SHIATSU została stworzona z myślą o jak największym komforcie klienta. Charakteryzuje się wyrafinowanym stylem i designem oraz zachwyca klasycznym wyglądem, który doskonale komponuje się zarówno z eleganckim, jak i nowoczesnym wnętrzem. 

3 mini

Chyba każdy na świecie marzy o stworzeniu swojego własnego królestwa. Mniejszego lub większego, ale takiego, gdzie będzie mógł poczuć się wyjątkowo i komfortowo, a otaczające go rzeczy sprawią wrażenie jakby stworzone były specjalnie dla niego. Marzenie... Jednak realne do spełnienia.

18 mini

Jedno jest pewne, moda na męskie salony fryzjerskie zagościła w naszym kraju na dobre. Jeśli traktować „modę” jako zjawisko, które jest odpowiedzią na zmiany społeczne, to można by stwierdzić, że polski mężczyzna w ostatnich latach stał się bardziej świadomym zalet dobrego i zadbanego wyglądu. 

11 mini

Sofa
Wnieś komfort domowej kanapy do swojego salonu! Myjnia fryzjerska Sofa została zaprojektowana przez profesjonalistów, żeby zapewnić niesamowite doświadczenie dla klienta: niewiarygodny komfort w połączeniu z wyjątkowym, wyrafinowanym stylem. 

22 mini
Nowe stanowisko fryzjerskie Balance z pilastrowym oświetleniem wprowadza do rodziny OLYMP Balance nowy, atrakcyjny model ze zintegrowanym oświetleniem LED. Aluminiowy element na sekcjach bocznych zastąpiono oświetleniem zatopionym w solidną konstrukcję. Efekt świetlny przywodzi na myśl teatralne lustra do makijażu: jednolite podświetlenie w neutralnej bieli rozświetla włosy i twarz klienta.
18 mini
Nazwa Mellow sugerować ma miękkość, delikatność, efekt ukojenia. Te przyjemne atrybuty znajdują się w lekkim, zamaszystym konturze oraz harmonijnych kształtach. Ponadto doskonale wyprofilowane oparcie zapewnia poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dzięki dynamicznej, opływowej formie, Mellow zaliczyć można do grupy foteli koktajlowych. Charakter retro umiejętnie zaadaptowany do czasów.
40 mini
Icon
Fotel Icon to klasyka i elegancja w nowej odsłonie. Kwadratowy i minimalistyczny kształt został wygładzony i zaokrąglony, aby stworzyć miękki, bardziej przyjemny wygląd zachowując jednocześnie elegancję i profesjonalizm w miejscu pracy. Fotel dostępny jest w szerokiej gamie kolorów Sky – rozwiązanie jedno- lub dwukolorowe – bez żadnych dodatkowych kosztów. Icon jest również dostępny z mechanizmem pochylania oparcia.
9 mini
Rozwój, inwestycje, nakłady to słowa, które można usłyszeć w każdym biznesie nastawionym na długotrwałe działanie i zyski. W związku z utrzymującą się modą na strzyżenie brody i wąsów, także właściciele salonów fryzjerskich stanęli przed decyzją związaną z rozwojem. 
120 mini
Projektując salon fryzjerski zawsze pojawia się pytanie: czy styl wystroju wnętrza wytrzyma próbę czasu? Czy będzie błyszczał świeżością za kilka lat, kiedy trendy, którymi obecnie zachwycają się znani twórcy, zderzą się z nowością? 
090 mini
Przenośne myjki fryzjerskie marki Sibel są lekkie, praktyczne i łatwe do przenoszenia czy dalszego transportu. Niezależnie od tego czy jesteś w salonie, czy pracujesz w domu klienta Twoje narzędzia pracy muszą spełniać te trzy kryteria. Dodatkowo miski uchylne są wyjątkowo wygodne dla klientów.
062 mini
W Warszawie przy Placu Bankowym powstał nowy stylowy salon fryzjerski EDF. Lokal jest wyjątkowy. Znajduje się w przepięknej zabytkowej kamienicy co, z jednej strony nadaje specyficznego klimatu, z drugiej stanowiło dla architektki wnętrz prawdziwe wyzwanie ponieważ w pewien sposób narzucało styl.
Strona 1 z 2

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku