Nowości
20 srgbW laboratoriach Mowan w 2014 r. powstał Phair Lift and Color. Phair Lift & Color to rewolucyjna koncepcja systemu farbowania włosów, jego krem rozjaśnia do 7 tonów i farbuje włosy jednocześnie w ciągu zaledwie 50 minut. Działa na włosy naturalne i farbowane.
Halier Hairvity Women---situationalPięknie wyglądające i zdrowe włosy są atutem każdego. Niezależnie od wieku i płci. Warto o nie dbać, by zawsze prezentowały się idealnie i przyciągały spojrzenia innych. Jak to zrobić?
Bothea Prod 10To jest filozofia serii Bothea – każdy z zabiegów kosmetycznych wpływający na włókno włosa jest bardzo łatwy. Produkty z serii Bothea wpływają na poziom pH i pozwalają rozwiązać każdy problem włosów, przywracając im witalność nawet przy najbardziej ekstremalnych problemach. Jest to łatwe, skuteczne i naturalne rozwiązanie dla piękna i zdrowia Twoich włosów. Czyste i ekologiczne kosmetyki gwarantują doskonałe rezultaty poprzez wysoko wydajne, naturalne zabiegi.
facialscrubNa polski rynek wszedł nowy, wielki gracz w kategorii kosmetyków męskich.
wella1Wella Professionals prezentuje nowość: Color Renew – najdelikatniejszy reduktor koloru. Regulacja, modyfikacja lub korekta niepożądanych efektów kolorystycznych, możliwa dzięki zastosowaniu tego produktu, minimalizuje do zera zagrożenie uszkodzenia włosów. Color Renew umożliwia częstsze zmiany koloru, ponieważ dba o naturalną melaninę i strukturę włosów.

69 mini

System ochrony i odbudowy włosów w trakcie i po zabiegach fryzjerskich

DEEP_PLEX HAIR SYSTEM niezawodna, innowacyjna technologia DEEPBOND. 

62 mini

Jalurox firmy COTRIL, to pierwsza kuracja wypełniająca do włosów, będąca kosmetycznym odpowiednikiem zabiegu chirurgicznego. Dzięki dużej zawartości kwasu hialuronowego, zapewnia trwały efekt wypełniający i odbudowujący. 

60 mini

W ostatnich latach obserwowany jest bardzo silny trend w stosowaniu sprawdzonych kosmetyków naturalnych i organicznych. Właśnie te produkty stały się głównym kierunkiem rozwoju światowego przemysłu kosmetycznego. 

57 mini

ColorCare firmy COTRIL to linia profesjonalnych produktów przeznaczonych do włosów farbowanych lub po zabiegach kosmetycznych. 

52 mini

Stworzona dla włosów cienkich, delikatnych i trudnych do prowadzenia linia ACTYVA Volume e Corposità ma ulepszoną formułę! Dzięki niej cienkie włosy nie elektryzują się, mniej się kruszą i są widocznie mocniejsze. 

44 mini

Stworzona dla włosów osłabionych i matowych linia ACTYVA Nuova Fibra marki KEMON występuje teraz w nowej formule. Odżywia włosy oraz sprawia, że stają się grubsze i mocniejsze, a jej siła i skuteczność odbudowy są jeszcze większe. 

40 mini

W laboratoriach Mowan w 2014 r. powstał Phair Lift and Color. Phair Lift &Color to rewolucyjna koncepcja systemu farbowania włosów, jego krem rozjaśnia do 7 tonów i farbuje włosy jednocześnie w ciągu zaledwie 50 minut. Działa na włosy naturalne i farbowane.

36 mini

Marka Kemon prezentuje swoją nowość w dziedzinie codziennej pielęgnacji włosów. To seria Liding – doskonałe składy zostały zamknięte w pastelowych opakowaniach. Produkty dostępne na rynku od października!

Strona 1 z 27

Kurier Fryzjerski Nr 6/2017

Kurier Fryzjerski Nr 6/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku