Nowości

45 mini

Morgan’s jest jednym z najstarszych niezależnych producentów produktów do pielęgnacji włosów w Anglii. Firma została utworzona w 1873 roku. Dzisiaj jest jednym z najbardziej cenionych producentów kosmetyków nie tylko dla mężczyzn. 

44 mini

BE SO KERATIN – DoubleShot
Intensywna kuracja regenerująca włosy Keratin&Silk Protein Innowacyjna, dwuskładnikowa akcja naprawcza włosów. Kuracja zawierająca koncentrat białek keratyny i jedwabiu, które natychmiastowo odbudowują uszkodzone partie włosów.

 

43 mini

Innowacyjny produkt na rynku profesjonalnych kosmetyków do przywracania naturalnego koloru włosów.
Nowy produkt towarzyszący marce profesjonalnych farb do włosów Color Art Desirée. 

42 mini

Innowacyjność, tradycja i najwyższa jakość – o fundamentalne wartości, którymi kierujemy się tworząc produkty Tahe. Łączą one w sobie składniki pochodzące z natury z najnowszymi osiągnięciami techniki i nauki, tak aby dbać o włosy i skórę, a także o środowisko naturalne. 

41 mini

Nowa linia kosmetyków do pielęgnacji włosów odwodnionych, zapewniająca optymalny efekt nawilżenia, nadająca połysk oraz przywracająca włosom miękkość. Zapobiega starzeniu się włosów.

40 mini

Korzyści:
bez PPD,
bez amoniaku,
bez podrażnienia skóry,
rozjaśnienie do 4 tonów,
100% krycie siwych włosów,
długotrwały kolor i olśniewający połysk.

 

33 mini

Linia ACTYVA marki KEMON to produkty łączące naturalne składniki z technologicznie zaawansowanymi surowcami. Aż 10 serii wchodzących w jej skład dba o równowagę i najlepsze odżywienie różnych rodzajów włosów. 

32 mini

W gamie profesjonalnych produktów do stylizacji Joanna Professional znajdują się produkty do układania włosów, utrwalające, wygładzające i nabłyszczające fryzurę, a także do stylizacji loków. 

25 mini

KOLORYZUJĄCA ODŻYWKA WZMACNIAJĄCA WŁOSY
Colour Bomb firmy IdHair to nowa generacja odżywek koloryzujących. W tym samym momencie następuje intensyfikacja koloru włosów i ich odżywienie.

 

24 mini

Prostownica na parę umożliwia szybkie i precyzyjne modelowanie włosów, tworząc trwałą stylizację bez ryzyka spalenia oraz wysuszenia włosów. 

16 mini

Natychmiastowo piękne włosy – w salonie i w domu.

TRZY IDEALNIE DOPASOWANE DO RÓŻNYCH POTRZEB WŁOSÓW DUALSENSES SERUM 6 EFEKTÓ

 

12 mini

Maria Nila jest produkowaną w Szwecji marką, która tworzy 100% wegańskie produkty do pielęgnacji włosów. Kosmetyki te znane są ze szczególnej ochrony włosów farbowanych. Całą filozofię marki idealnie reprezentują maski Colour Refresh.

8 mini

Demi-permanentna koloryzacja Colorance to lśniące i zdrowe włosy.

Perfekcyjne kolory i odbudowa włosów w jednym kroku.

Technologia zrównoważonego pH ze zintegrowaną technologią IntraLipid efektywnie regeneruje strukturę włosa poprzez uzupełnienie poziomu lipidów aż do 70%.

7 mini

Zabiegi chemiczne sprawiają, że z czasem włosy wydają się mniej efektowne. Włosy są matowe, coraz mniej chcą z Tobą współpracować. 

Strona 1 z 26

Kurier Fryzjerski Nr 4/2017

Kurier Fryzjerski Nr 4/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku