Nowości

61 mini

Pianka do włosów to niekwestionowany lider wśród produktów do stylizacji włosów. Nie tylko zwiększa ona objętość i pozwala ułożyć włosy, ale również chroni je przed szkodliwymi czynnikami z zewnątrz. 

60 mini

Chyba wszystkie kobiety marzą o długich i pięknie podkręconych rzęsach, które nie tylko zaakcentują oprawę oczu, ale również dodadzą im naturalnego blasku. Z pomocą osobom borykającym się z problemem wiecznie sztywnych i prostych rzęs przychodzi trwałe podkręcanie rzęs od RefectoCil.

Kolor w 10 minut!

53 mini

Jeden produkt, który zmienia wszystko.

Natychmiastowy efekt zdrowych, gładkich, lśniących włosów
w zaskakująco krótkim czasie!

50 mini

Nowy kwiat rozkwitł w ogrodzie profesjonalnych produktów do koloryzacji. Dzięki właściwościom jakie daje Fision Keraveg-18 Megix stał się prawdziwą kuracją wellness dla włosów. 

48 mini

Odbudowa i stabilizacja strukturalnych mostków dwusiarczkowych
Ultraplex Professional to innowacyjny, komplementarny program odbudowy struktury włosów. 

45 mini

Morgan’s jest jednym z najstarszych niezależnych producentów produktów do pielęgnacji włosów w Anglii. Firma została utworzona w 1873 roku. Dzisiaj jest jednym z najbardziej cenionych producentów kosmetyków nie tylko dla mężczyzn. 

44 mini

BE SO KERATIN – DoubleShot
Intensywna kuracja regenerująca włosy Keratin&Silk Protein Innowacyjna, dwuskładnikowa akcja naprawcza włosów. Kuracja zawierająca koncentrat białek keratyny i jedwabiu, które natychmiastowo odbudowują uszkodzone partie włosów.

 

43 mini

Innowacyjny produkt na rynku profesjonalnych kosmetyków do przywracania naturalnego koloru włosów.
Nowy produkt towarzyszący marce profesjonalnych farb do włosów Color Art Desirée. 

42 mini

Innowacyjność, tradycja i najwyższa jakość – o fundamentalne wartości, którymi kierujemy się tworząc produkty Tahe. Łączą one w sobie składniki pochodzące z natury z najnowszymi osiągnięciami techniki i nauki, tak aby dbać o włosy i skórę, a także o środowisko naturalne. 

41 mini

Nowa linia kosmetyków do pielęgnacji włosów odwodnionych, zapewniająca optymalny efekt nawilżenia, nadająca połysk oraz przywracająca włosom miękkość. Zapobiega starzeniu się włosów.

40 mini

Korzyści:
bez PPD,
bez amoniaku,
bez podrażnienia skóry,
rozjaśnienie do 4 tonów,
100% krycie siwych włosów,
długotrwały kolor i olśniewający połysk.

 

33 mini

Linia ACTYVA marki KEMON to produkty łączące naturalne składniki z technologicznie zaawansowanymi surowcami. Aż 10 serii wchodzących w jej skład dba o równowagę i najlepsze odżywienie różnych rodzajów włosów. 

32 mini

W gamie profesjonalnych produktów do stylizacji Joanna Professional znajdują się produkty do układania włosów, utrwalające, wygładzające i nabłyszczające fryzurę, a także do stylizacji loków. 

25 mini

KOLORYZUJĄCA ODŻYWKA WZMACNIAJĄCA WŁOSY
Colour Bomb firmy IdHair to nowa generacja odżywek koloryzujących. W tym samym momencie następuje intensyfikacja koloru włosów i ich odżywienie.

 

Strona 1 z 26

Kurier Fryzjerski Nr 4/2017

Kurier Fryzjerski Nr 4/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku