niedziela, 04 czerwca 2017 14:24

DLA KAŻDEGO SKOMPLIKOWANEGO PROBLEMU, ISTNIEJE JEDNO PROSTE ROZWIĄZANIE – EKOLOGICZNE PRODUKTY BOTHEA

Opublikowany w   Kf nr 4/2017

Jest to łatwe, skuteczne i naturalne rozwiązanie dla piękna i zdrowia Twoich włosów. Czyste i ekologiczne kosmetyki gwarantują doskonałe rezultaty poprzez wysoko wydajne, naturalne zabiegi. 
Żaden z produktówBothea nie zawiera parabenów, silikonów, SLES, syntetycznych barwników lub pigmentów pochodzących z ropy naftowej. Innymi słowy, linia Bothea jest wolna od uczulających i zbędnych składników.

To dlatego Bothea jest synonimem ekologicznie zrównoważonych produktów i składników w 100% naturalnego pochodzenia, które szybko ulegają biodegradacji. Bothea oferuje chwile prawdziwego wellness poprzez rytuały i dermatologicznie zbadane formuły, które są niesamowicie skuteczne.

Potrzebne są jedynie dwie litery, aby powiedzieć wszystko na temat pielęgnacji włosów: pH

pH W PRODUKTACH PROFESJONALNYCH
pH niższe niż 5.5 = Kwasowe
Zamyka łuski włosów i powoduje, że włosy sąbłyszczące; przywraca elastyczność i sprawia, że włosy lśnią (odbijająświatło).

pH między 5.5-6 = Neutralny/Fizjologiczny
Nie zmienia warstwy skóry głowy i włosów, dlatego określany jest jako fizjologiczny.

pH wyższy niż 6 = Alkaliczny/Zasadowy
Otwiera łuski i powoduje, że włosy stająsiętępe, szorstkie i porowate.

ALKALICZNE pH I WŁOSY
Farby do włosów, rozjaśniacze i zabiegi fryzjerskie (prostujące oraz trwała ondulacja) są zabiegami chemicznymi, które prowadzą do zmiany struktury włosa i zmieniają poziom pH, na wyższy niż fizjologiczny 5.5.

Włosy tracąswojąnaturalnągęstośći stająsiętępe, porowate, szorstkie, suche i elektryzująsię. Wszystko to prowadzi do zmniejszania elastyczności. Z upływem czasu wszystkie substancje o zasadowym pH niszcząwłosy, otwierają ich łuski i niszcząkeratynęwe włosach. Włosy stająsiębardziejłamliwe, i ciężkie do rozczesania. pH wyższe niż 5.5 powoduje, że włosy po zabiegu koloryzacji sąmniej błyszczące, a kolor jest mniej intensywny i utrzymuje siękrócej.

KWASOWE pH I WŁOSY
Wszystkie substancje i produkty z kwaśnym pH neutralizują efekt zasadowych reakcji. Produkty z kwaśnym pH są zatem pomocnikami dla skóry głowy i włosów. Mają uelastyczniające działanie na skórę głowy, które jest szczególnie zalecane w przypadku naturalnie przetłuszczającej się skóry oraz do włosów bez objętości u nasady. Przywracają poziom pH włosów poprzez zamknięcie łusek i nadają im połysk i miękkość dzięki zmniejszeniu porowatości. Produkty z kwaśnym pH skutecznie naprawiają uszkodzenia spowodowane przez wszystkie zasadowe reakcje typowe dla technicznych (chemicznych) zabiegów.

Linia Bothea przeznaczona jest do każdego rodzaju włosów. Została opracowana na podstawie skali pH – nawet najbardziej zniszczonym włosom można przywrócić optymalny poziom pH. Produkty Bothea są idealne do wykonywania zabiegów oczyszczających i pielęgnacyjnych.

Wszelkie informacje oraz zamówienia pod 606 601 551 / 22 773 74 44 oraz  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zredagowane na podstawie 
materiałów prasowych marki Bothea

 

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku