sobota, 17 czerwca 2017 20:33

Ultraplex Professional - Innowacyjny program odbudowy włosów

Opublikowany w   Kf nr 4/2017

Został opracowany specjalnie po to, aby odbudowywać mostki dwusiarczkowe wewnątrz włókien włosowych, które są odpowiedzialne za ich elastyczność, siłę i sprężystość. Na skutek zbyt agresywnej ingerencji chemicznej czy mechanicznej włosy mogą ulec zniszczeniu lub osłabieniu, stać się matowe, szorstkie, bez blasku i sprężystości. Dzięki Ultraplex Professional zabiegi chemiczne staną się sprzymierzeńcem włosów, gdyż dzięki specjalnie opracowanej formule produkt jest w stanie dogłębnie zregenerować zerwaną, uszkodzoną strukturę włosów już w trakcie zabiegu koloryzacji, rozjaśniania czy trwałej ondulacji. Ultraplex Professional odbudowuje zerwane mostki dwusiarczkowe, dzięki czemu włosy odzyskują utraconą miękkość, gładkość i elastyczność. Wzmocniona struktura powoduje, że włosy zyskują siłę i energię, lepiej się układają, wyglądają zdrowo i są pełne blasku.

ODBUDOWA I REGENERACJA WŁOSÓW MOŻLIWA JEST DZIĘKI SYNERGICZNEMU DZIAŁANIU POSZCZEGÓLNYCH ETAPÓW PROCEDURY ULTRAPLEX PROFESSIONAL I SKŁADA SIĘ Z NASTĘPUJĄCYCH PRODUKTÓW:
1# Aktywator
Dodany do kremu koloryzującego, rozjaśniacza lub płynu do trwałej ondulacji odbudowuje zerwane mostki dwusiarczkowe we wnętrzu włosa. Intensywnie wzmacnia wiązania strukturalne odpowiedzialne za siłę i elastyczność włosów.

Pojemność: 100 ml
2# Stabilizator 
Stabilizuje odbudowaną strukturę mostków dwusiarczkowych, dodatkowo je wzmacnia oraz domyka łuski na powierzchni włosów. Zapewnia połysk, sprężystość i miękkość.

Pojemność: 500 g
3# Szampon
Oczyszcza włosy z zanieczyszczeń i pozostałości środków koloryzujących. Pozostawia włosy lekkie i nieobciążone.

Pojemność: 500 ml
4# Kondycjoner
Ostatni krok w perfekcyjnej pielęgnacji włosów. Chroni włosy przed uszkodzeniami mechanicznymi, ułatwia rozczesywanie i układanie oraz podkreśla miękkość, elastyczność i blask.

Pojemność: 500 g

Zredagowane na podstawie materiałów prasowych marki Joanna Professional

 

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku