czwartek, 31 sierpnia 2017 21:26

Biolage R.A.W. – Czy dbając o piękno i zdrowie włosów, możemy dbać także o środowisko?

Opublikowany w   Kf nr 5/2017

Poszukując kosmetyku, który jest naturalny i zarazem skuteczny, z odpowiedzią przychodzi nam Biolage, któremu udało się połączyć coś, co było trudne do osiągnięcia w przeszłości.
Dlaczego? Ponieważ Biolage R.A.W. ma w sobie składniki, które sprawią, że włosy, będą wyglądać tak, jak zawsze marzyłaś, a jednocześnie produkty te są dobre i bezpieczne dla ciebie i dla środowiska.

Od powstania marki w 1990 roku, jej twórca Arnie Miller zobaczył, że natura może być wykorzystana do ochrony i odżywienia włosów, pozostawiając je w najbardziej naturalnym stanie.

Zdrowo wyglądające, naturalne i odżywione włosy, ale bez kosmetycznego efektu. Taki właśnie cel postawiła sobie marka, tworząc linię Biolage R.A.W. Skrót R.A.W. oznacza REAL (PRAWDZIWĄ), AUTHENTIC (AUTENTYCZNĄ) i WHOLESOME (ZDROWĄ) pielęgnację włosów.

Rzeczywiście, Biolage R.A.W. to nic innego jak współczesna rewolucja – i na pewno chcesz być jej częścią. Stworzone przez wiodących specjalistów z branży, Biolage R.A.W. to 3 linie pielęgnacyjne do włosów, dzięki którym czujesz się dobrze, wyglądasz dobrze i czynisz dobro dla środowiska.

Co wyróżnia Biolage?
Znacząca zawartość składników pochodzenia naturalnego – od 70% do 100%.
Do 99% biodegradowalne formuły.
Opakowania stworzone do 100% z plastiku z recyklingu, wytwarzane w zakładach przestrzegających zasad zrównoważonego rozwoju, obniżających ilość wytwarzanych odpadów oraz ilość zużywanej wody średnio o 58% i 47% począwszy od 2005 r. 
Składniki ze sprawdzonych źródeł.
Formuły bez silikonów, parabenów, siarczanów, czy sztucznych barwników.

Dodatkowo, marka oferuje 4 rytuały z użyciem profesjonalnych masek. Rytuał Moje Nawilżenie, Moja Regeneracja, Moja Objętość oraz jeden rytuał dobierany indywidualnie przez stylistę, w zależności od potrzeby włosów. Podczas rytuałów stosowane są szampony, odżywki oraz olejek do włosów, który jest w 100% naturalny. Jednakże to, co wyróżnia rytuały to 3 maski do włosów, pełne glinki kaolinowej, które dobiera się osobno na końcówki i skórę głowy.

Jaki jest efekt po produktach Biolage R.A.W.?
Biolage R.A.W. oferuje wyjątkowe doświadczenie sensoryczne połączone z profesjonalnymi efektami. To oznacza, że stosowanie razem szamponu i odżywki daje optymalny efekt dla pięknego i zdecydowanie naturalnego wyglądu włosów.

Wprowadzając na rynek gamę Biolage R.A.W., marka pragnie zachęcić społeczność fryzjerów do zrównoważonego rozwoju.

„Małe kroki, które razem dają ogromną różnicę” – to hasło, które przyświecaBiolage w propagowaniu ekologicznego stylużycia, czy prowadzeniu salonu fryzjerskiego.

W ten sposób zachęca:
ZMIEŃ SWÓJ SALON,
SWOJE ŻYCIE,
SWOJE SPOJRZENIE NA ŚWIAT,
I PRZEDE WSZYSTKIM SWOJE WŁOSY!

Zredagowane na podstawie materiałów prasowych marki Biolage

 

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku