sobota, 30 września 2017 21:33

Phair Lift &Color ROZJAŚNIAJ I FARBUJ JEDNOCZEŚNIE w 1 KROKU

Opublikowany w   Kf nr 5/2017

Ponadto, aby chronić włosy podczas procesu rozjaśniania, produkt ten jest przygotowany na bazie olejków nawilżających i zhydrolizowanej keratyny pochodzenia roślinnego. Phair Lift &Color umożliwia osiągnięcie niezmienionych wyników, umożliwiających szybkie i głębokie zmiany koloru między czarnymi włosami a jasnymi blondami, unikając czerwonych / żółtych refleksów, które pojawiają się przy konwencjonalnym rozjaśnianiu. To niesamowite narzędzie w pracy każdego fryzjera.

Głównym składnikiem Phair jest Keratyna – białko obecne w strukturze włosów, które
odgrywa kluczową rolę w jego zdrowiu. Brak keratyny we włosie, w rzeczywistości, wiąże się z większym narażeniem na działanie czynników zewnętrznych, czyniąc gosłabszym i bardziej kruchym. Naturalna keratyna, stosowana w Phair Lift &Color, chroni i naprawia
włókno włosowe podczas procesu rozjaśniania i koloryzacji. Sprawia, że farbowane włosy są miękkie, jedwabiste i lśniące. Phair Lift &Color w pełni szanuje skórę głowy i włosy. Blask i intensywność są podkreślone dzięki zastosowaniu innowacyjnych pigmentów w połączeniu z kojącym i rozjaśniającym olejem.

Do wyboru jest aż 13 odcieni, które można mieszać, aby uzyskać nieskończone możliwości kolorystyczne spełniające wszystkie potrzeby klienta oraz fryzjera. Zapewniamy możliwość całkowitej zmiany twojego koloruwłosóww czasie krótszym niż 90 minut, w przeciwieństwie do tradycyjnego rozjaśniania, które wymaga długiego czasu i nie gwarantuje rezultatów jak po zastosowaniu Phair.

Zredagowane 
na podstawie 
materiałów prasowych marki Megix10

 

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku