niedziela, 01 października 2017 14:00

BĄDŹ BE NATURE!

Opublikowany w   Kf nr 5/2017

Dlatego została stworzona naturalna seria Be Nature – szampony i odżywki dla Ciebie i Twoich klientów.
Pierwszą z serii jest Be Nature ColorProtect – główne ich składniki to masło mango, olej z winogron, olej makadamia, ekstrakt z henny, dzięki tym składnikom włosy stają się gładkie, miękkie, a trwałość koloru zostaje przedłużona.

Olej Arganowy, który nadaje włosom blask, regeneruje i chroni przed czynnikami zewnętrznymi jest nam dobrze znany, dlatego musiał znaleźć się w serii Be Nature DamageRepair do włosów suchych i zniszczonych przez chemiczne jak i naturalne czynniki. Nie jest to jedyny składnik tej cudownej serii, znajdują się w nim także olej ryżowy i ekstrakt z pszenicy – mają one w sobie szereg aktywnych, biologicznych składników.

Posiadamy także serię Be Nature Energizing sprawdza się ona do codziennego stosowania i każdego rodzaju włosów. Dzięki swoim właściwościom łagodzi i regeneruje skórę głowy, a włosy silnie odżywia, co jest bardzo ważne. Zabezpiecza także przed rozdwajaniem końcówek.

Ostatnia, ale nie najmniej ważna jest seria Be Nature Hydrating. Doskonała dla osób, które mają włosy suche i matowe. Składniki, które mają najważniejsze znaczenie to oleje z kokosa, słodkich migdałów wnikają one głęboko w strukturę włosa, co w efekcie powoduje intensywną regenerację oraz nabłyszczenie. Nie zapominajmy o tym, że wszystkie produkty tworzone są bez szkodliwych chemicznych detergentów, silikonów i parabenów.

Także nie czekaj, znajdź i wypróbuj odpowiednią dla Twoich włosów idealną pielęgnację i bądź Be Nature.

Dawid Zalewski
BE NATURE
https://www.facebook.com/BeNatureByBeetre/

 

Zredagowane na podstawie 
materiałów prasowych marki BeEtre

 

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku