wtorek, 28 listopada 2017 10:32

GOLDWELL KERASILK STYLE

Opublikowany w   KF nr 8/17
•    Goldwell Kerasilk Style lakier teksturyzujący: z keratyną i proteinami jedwabiu. Dla wszystkich rodzajów włosów. Zapewnia wyjątkowo elastyczne i podatne na modelowanie utrwalenie dla różnorodnych stylizacji, które są lekkie i jedwabiste w dotyku. Nadaje błyszczące wykończenie. Zabezpiecza przed wysoką temperaturą. Rozpylić na osuszone ręcznikiem włosy jako bazę dla stylizacji i na suche włosy dla wykończenia stylizacji. Stosować w dowolnym momencie dla odświeżenia stylizacji.
200 ml
•    Goldwell Kerasilk Style lakier utrwalający: dla wszystkich rodzajów włosów. Zapewnia długotrwałe, wyczuwalne i nieobciążające utrwalenie. Nadaje jedwabiste wykończenie i niezwykły połysk. Rozpylić na suche, ułożone włosy.
300 ml
•    Goldwell Kerasilk Style pianka zwiększająca objętość: z keratyną i proteinami jedwabiu. Dla wszystkich rodzajów włosów. Tworzy wspaniałe, pełne objętości stylizacje, które są lekkie i jedwabiste w dotyku. Zabezpiecza przed wysoką temperaturą. Dobrze wstrząsnąć i nanieść na osuszone ręcznikiem włosy przed modelowaniem.
150 ml
•    Goldwell Kerasilk Style spray nadający kształt: z keratyną i proteinami jedwabiu. Dla wszystkich rodzajów włosów. Tworzy luksusowe stylizacje z pełną lekkości dynamiką – dla delikatnych fal, sprężystych loków i jedwabiście prostych włosów. Zabezpiecza przed wysoką temperaturą. Rozpylić na osuszone ręcznikiem włosy. Po wysuszeniu włosów suszarką, użyć wybranych narzędzi do termostylizacji, aby uzyskać pożądaną stylizację.
125 ml
•    Goldwell Kerasilk Style spray jedwabiście wygładzający: z keratyną i proteinami jedwabiu. Dla wszystkich rodzajów włosów. Ułatwia prostowanie i zapewnia jedwabiście gładkie wykończenie. Wygładza elektryzujące się włosy i sprawia, że są lekkie i jedwabiste w dotyku. Zabezpiecza przed wysoką temperaturą. Rozpylić na suche włosy przed prostowaniem.
75 ml
•    Goldwell Kerasilk Style krem podkreślający loki: dla falowanych i kręconych włosów. Nanieść na osuszone ręcznikiem włosy przed modelowaniem przy użyciu dyfuzora lub rozprowadzić na suche włosy dla większego podkreślenia.
75 ml
•    Goldwell Kerasilk Style krem uszlachetniający: z keratyną i proteinami jedwabiu. Dla wszystkich rodzajów włosów. Nadaje włosom lekkie i błyszczące wykończenie dla doskonałego efektu końcowego. Idealnie wygładza elektryzujące się włosy. Nanieść na suche włosy.
50 ml
 

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku