poniedziałek, 18 grudnia 2017 11:32

Wyjątkowa linia KALLOS LAB 35

Opublikowany w   Kurier Fryzjerski 8_17
KALLOS LAB 35 Szampon Signature – Rozpieszczający
Szampon zapewniający nawilżenie i regenerację dzięki kombinacji składników aktywnych: keratix, oliwy z oliwek, oleju kokosowego i d-panthenolu. Chroni włosy i nadaje jedwabistość. Stają się one mocne i elastyczne, a włókna odbudowane.
Pojemność: 500ml
KALLOS LAB 35 Odżywka Signature – Rozpieszczająca
Nawilżający i regenerujący balsam do włosów z innowacyjną kombinacją składników działających: formułą keratix, oliwą z oliwek i olejem kokosowym. Odbudowuje włosy i łamiące się końcówki. Stają się one mocne, jedwabiste i lśniące oraz łatwe do ułożenia. Odżywka pozostawia na włosach warstwę ochronną.
Pojemność: 500ml
KALLOS LAB 35 Maska Signature
Mocno nawilżająca i regenerująca maska z innowacyjną kombinacją składników działających: formułą keratix, oliwą z oliwek i olejem kokosowym. Odbudowuje włosy i łamiące się końcówki. Stają się one mocne, jedwabiste i lśniące oraz łatwe do ułożenia. Odżywka pozostawia na włosach warstwę ochronną.
Pojemność: 250ml, 500ml
KALLOS LAB 35 Serum na końcówki włosów Signature
Pielęgnujące serum do suchych i łamiących się końcówek włosów. Nadaje gładkość i jedwabistość oraz regeneruje uszkodzone końcówki. Natychmiast się wchłania i nie powoduje uczucia „zatłuszczenia”. Pozostawia na włosach warstwę ochronną.
Pojemność: 50ml
KALLOS LAB 35 Spray Signature – utrwalający
Spray do stylizacji włosów zapewniający długotrwałą elastyczność i trwałość fryzury. Dzięki zawartości aktywnych składników wyczarowuje lśniące i łatwe do ułożenia włosy. Innowacyjna formuła keratix wytwarza na włóknach włosów warstwę ochronną.
Pojemność: 300ml
KALLOS LAB 35 Spray Signature Milk
Rozpieszczające i wzmacniające mleczko do suchych i łamiących się włosów. Nie wymaga spłukiwania. Zawiera formułę keratix, oliwę z oliwek, olej kokosowy i d-panthenol. Nawilża, odżywia i wzmacnia wewnętrzną strukturę włosów. Lekka konsystencja nie obciąża ich. Włosy stają się bujne, lśniące, jedwabiste w dotyku i łatwe do uczesania.
Pojemność: 300ml
Zredagowane na podstawie materiałów prasowych firmy DLM

Kurier Fryzjerski Nr 1/2018

Kurier Fryzjerski Nr 1/2018
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku