poniedziałek, 18 grudnia 2017 12:10

Unamy System – bezpieczna i pełna kontrola nad fryzurą

Opublikowany w   Kurier Fryzjerski 8_17
Bezpieczeństwo kosmetyków dla włosów gwarantuje bark formaldehydu w składzie. Znajdziemy w nich natomiast zastępujący cukier ksylitol, zapewniający odpowiednie nawilżenie włosów, fitokreatynę, czyli mieszankę aminokwasów pochodzących ze zbóż (kukurydza, pszenica, owies) odpowiedzialną za ich elastyczność i zdrowy wygląd oraz prowitaminę B5 (pantenol), dzięki której włosy przestają być łamliwe oraz pozostają nawilżone.
Unamy Liss i Unamy Wave – trwała fryzura
Unamy Liss to trwałe wyprostowanie włosów. Unikalna formuła kosmetyków zapobiega także efektowi ich puszenia się.
Unamy Wave przeznaczony jest do uzyskania elastycznych i miękkich loków. Odpowiednio dobrane składniki pozwalają na stosowanie kosmetyków na włosach wrażliwych, naturalnych, a także farbowanych. W Unamy Wave nie znajdziemy amoniaku oraz tioglikolanu, które mogłyby niekorzystnie wpływać na ich stan. Obecna w składzie cysteamina oddziałuje natomiast na mostki siarczkowe w strukturze włosa i pozwala osiągnąć długotrwały efekt, który trwa aż do momentu naturalnego odrostu włosów.
Półtrwałe zabiegi – Unamy Control i Unamy Texture
Pełną kontrolę nad włosami oraz zapobieganie puszeniu gwarantuje Unamy Control. Zapewnia także ich jedwabisty i zdrowy wygląd. Aby odpowiednio dopasować kosmetyk do stopnia wrażliwości włosów stworzono dwie wersje: Intensive oraz Light. Kwas glioksalowy, na bazie którego stworzono aktywny składnik Unamy Control gwarantuje połysk, miękkość oraz pełną kontrolę nad fryzurą. Przy jego udziale kręcone włosy prostowane są za pomocą suszarki, a użycie prostownicy aktywuje kwas glioksalowy, dzięki czemu w strukturze włosa wykształcą się nowe wiązania, a efekt utrzyma się nawet przez 12 tygodni.
W serii Unamy System znajduje się również fluid Unamy Texture, który zapewnia efekt skrętu włosów wyłączając konieczność zastosowania neutralizatora. Aminokwasy znajdujące się w składzie mają pH zbliżone do neutralnego. Dzięki zastosowaniu Unamy Texture efekt utrzymuje się do 6 tygodni oraz ułatwia układanie fryzury w warunkach domowych.
 USŁUGA TRWAŁA USŁUGA PÓŁTRWAŁA
SKRĘCENIE WŁOSÓW Unamy Wave Unamy Texture
PROSTOWANIE WŁOSÓW Unamy Liss Unamy Control

Bezpieczeństwo dla włosów i trwały efekt to największe walory nowej serii kosmetyków Unamy System od KEMON. Duża paleta produktów sprawia, iż w kompleksowy i indywidualny sposób można je dobrać, w zależności od kondycji włosów oraz typu fryzury. Ich unikalna receptura pozwala natomiast na pełną dowolność w doborze wałków do ondulacji oraz użycia suszarki czy środków modelujących.
Zredagowane na podstawie materiałów prasowych marki Kemon

Kurier Fryzjerski Nr 1/2018

Kurier Fryzjerski Nr 1/2018
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku