piątek, 24 października 2014 18:05

Bea Beleza poleca Salon Pielęgnacji Włosów J. Wujec

Opublikowany w   KF nr 6/2014
Wypowiadając te słowa Zofia Wujec zaraziła niewątpliwą pasją do sztuki fryzjerstwa najmłodszego syna Jakuba. Pani Zofia kontynuowała tradycję rodzinną sięgającą lat 20-tych ubiegłego wieku, której prekursorem był jej wuj Antoni Broniewski, a dla Jakuba Wujec stała się ona całym życiem. Jako niekwestionowany dziedzic tej ponad 90-letniej pięknej tradycji fryzjerskiej, przekazywanej z pokolenia na pokolenie, pozostaje wierny jej ideałom, jednocześnie dotrzymując kroku zmianom jakie niosą ze sobą współczesne czasy.

Salon Pielęgnacji Włosów J. Wujec, mieszczący się przy ul. Hetmańskiej 91 w galerii Green Point w Poznaniu, to miejsce, któremu wierni od lat pozostają jego klienci. Z wiedzy właściciela salonu, jego doświadczenia i niezwykłego talentu, korzystają już całe pokolenia przychodzących tutaj rodzin. Przekraczając próg salonu, nie sposób nie poczuć, że największą wartością dla tego miejsca jest człowiek, jego potrzeby, pragnienia i emocje. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, co zapewnia mu poczucie bezpieczeństwa i wyjątkowości, której każdy z nas tak potrzebuje. Oddając się w ręce Jakuba, mistrza fryzjerstwa, oraz jego profesjonalnie wyszkolonego zespołu można mieć stuprocentową pewność o najwyższym poziomie świadczonych tutaj usług.

Stałe podnoszenie kwalifikacji w dziedzinie pielęgnacji, strzyżenia i koloryzacji stanowi priorytet salonu Jakuba Wujec. Sam Jakub odważnie łączy nowoczesne techniki strzyżeń i koloryzacji, poznawane na licznych szkoleniach i warsztatach, jednocześnie nie zapominając o wiedzy fryzjerskiej przekazanej mu przez rodzinę i pielęgnowanej przez ponad 90 lat.
Jako jeden z pięciu członków ART Team’u, powołanego przez firmę Bea Beleza, Jakub Wujec swoim doświadczeniem i talentem dzieli się również z innymi adeptami tej pięknej sztuki jaką niewątpliwie jest fryzjerstwo.

Salon prowadzony przez Jakuba jest jednym z niewielu, które funkcjonując od dziesiątek lat, nie zmieniły charakteru swojej działalności. Jakub, jak przystało na prawdziwego mistrza fryzjerstwa z powołania i przeznaczenia, z niezwykłą precyzją dba o każdy detal w salonie. Ogromną wagę przywiązuje do jakości kosmetyków, na których pracuje jego zespół i on sam. Nie ma tu miejsca na zbędne kompromisy, liczy się wyłącznie profesjonalizm. Dlatego wśród marek produktów do stylizacji i pielęgnacji włosów, używanych w Salonie Pielęgnacji Włosów J. Wujec, znajdują się te, które zasługują na miano innowacyjnych i po prostu najlepszych – Trendy Hair, HH Simonsen czy Hot Tot. Przyjazna atmosfera, pasja tworzenia i niezwykła radość z kreowania wizerunku każdego klienta czynią to miejsce zupełnie wyjątkowym.
 
Zredagowane na podstawie
materiałów prasowych firmy Bea Beleza

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku