niedziela, 26 października 2014 21:23

Panda poleca Studio Urody Capelli - Komfort klienta najważniejszy

Opublikowany w   KF nr 6/2014
Każdy właściciel salonu fryzjerskiego marzy, by jego klienci nie tylko byli perfekcyjnie obsłużeni, czuli się komfortowo, ale również, żeby wracali. To jest możliwe!
Planowanie i zakup wyposażenia salonu fryzjerskiego to ważne decyzje. Trzeba wziąć pod uwagę bądź zaaranżowane już wnętrze, bądź własną wizję, czy marzenia o przyszłym salonie, ale również upodobania klientów i ich (a także swój własny) komfort. Można wybierać spośród mebli o bardziej klasycznej linii aż po nowoczesne i minimalistyczne (zarówno pod względem formy, jak i kolorystyki). Warto więc zainwestować w wyposażenie najlepszej jakości. Przecież to właśnie ono jest wizytówką salonu i od niego zależy, czy klienci będą chcieli do nas wracać.
Chciałam, żeby mój salon był miejscem dla ludzi ceniących sobie niepowtarzalny styl i jakość – mówi Halina Noga, właścicielka Studia Urody Capelli w Rzeszowie. I udało mi się to osiągnąć – dodaje z zadowoleniem.
Meble z linii GINZA, które wybrała właścicielka Studia Capelli charakteryzują się niezwykle oszczędną, minimalistyczną formą, a ich kolorystyka opierająca się na kontraście bieli i głębokiego czekoladowego brązu sprawia, że doskonale komponują się w niemal każdym salonie.  
– Jestem zachwycona tymi meblami. Zawsze wyglądają elegancko – tak jak chciałam. Dodatkowo są bardzo wygodne – moi klienci uwielbiają fotel masujący! Niektórzy wręcz dopominają się, by włączyć funkcję masowania i specjalnie dla niej tu wracają – opowiada Noga.
Oprócz wyglądu – formy, kolorystyki, możliwości aranżacji we wnętrzu – niezwykle ważny jest komfort – zarówno klienta, jak i pracownika spędzającego często kilka lub kilkanaście godzin w pozycji stojącej.
– Te fotele mają fantastyczne podnośniki. Jestem wysoka, więc bardzo ułatwia mi to pracę i nawet po wielu godzinach wcale nie jestem zmęczona – opowiada Halina Noga. A klienci czują się w nich naprawdę zrelaksowani. Czasem tak bardzo, że nie chcą wychodzić – dodaje z uśmiechem.
Prosta forma i klasyczne zestawienie kolorystyczne sprawiają, że wystrój salonu można niemal dowolnie komponować za pomocą niewielkich elementów dekoracyjnych i zmieniać dostosowując np. do pory roku.
– Nie mogłam wybrać lepszych mebli! Wyglądają elegancko, są wygodne i niezwykle łatwe w eksploatacji. Świetnie się sprawdzają w codziennej pracy. Ich zakup to była jedna z moich najlepszych decyzji! – dodaje właścicielka Studia Urody Capelli.
Zredagowane na podstawie
materiałów prasowych firmy Panda

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku