środa, 12 listopada 2014 20:12

Panda poleca Akademię Urody MEGAN

Opublikowany w   KF nr 7/2014
Czasem, urządzając swój salon fryzjerski, warto wykazać się odwagą i postawić nie na klasykę, a na nowoczesne formy. Opłaci się!
Tak właśnie zrobiła pani Magdalena Żach, właścicielka Akademii Urody Megan w Ostrowi Mazowieckiej. Otwierając niedawno swój salon fryzjerski wiedziała, że marzy o miejscu niebanalnym, ale jednocześnie eleganckim i nowoczesnym. Skorzystała z pomocy projektantów wnętrz, a efekt tej współpracy przeszedł jej najśmielsze oczekiwania. Wnętrze salonu zachwyca wszystkich. Dzieje się tak przede wszystkim dzięki futurystycznym meblom z kolekcji NOAH firmy Panda. Pani Magdalena zdecydowała się na meble białe. Dodatkowego szyku dodają im lśniące, lakierowane powierzchnie, dzięki którym salon zawsze wygląda czysto i świeżo.
 
– Chciałam, żeby mój salon był elegancki i minimalistyczny. Marzyłam o neutralnej kolorystyce – miała być biel z dodatkiem szarości. I miało być ekskluzywnie – opowiada właścicielka Akademii Urody Megan. – Nowoczesne, błyszczące meble NOAH idealnie pasowały do tej koncepcji – dodaje.
I rzeczywiście. Kolekcja NOAH to meble o niezwykle nowoczesnej formie. Znajdują uznanie u stylistów i klientów, którzy pragną przebywać w prawdziwie światowych wnętrzach. Salon wyposażony w meble z kolekcji NOAH robi wrażenie. – Moi klienci są zachwyceni! Wszyscy mówią, że piękniejszego salonu nie ma w promieniu co najmniej dwustu kilometrów – śmieje się Magdalena Żach.
 
Dodatkowo meble NOAH są niezwykle wygodne. Fotele o idealnie wyprofilowanych siedziskach sprawiają, że klienci siadając na nich, odczuwają pełen komfort, po prostu odpoczywają – dodaje pani Magdalena. Opływowe kształty foteli nie tylko zapewniają wygodę klientom, ale również ułatwiają pracę stylisty. Są wygodne w utrzymaniu, bo dzięki lakierowanym powierzchniom łatwo jest zadbać o higienę – wystarczy po prostu przetrzeć fotel, a zawsze będzie wyglądał jak nowy.
 
– Wiem, że dzięki tym meblom mój salon naprawdę wygląda niesamowicie. Zresztą ciągle słyszę to od klientów. Już na pierwszy rzut oka widać, że to niezwykłe miejsce – opowiada Magdalena Żach.  
 
Zredagowane na podstawie materiałów prasowych firmy Panda

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku