niedziela, 16 listopada 2014 20:45

SENS.US poleca Salony fryzjerskie O'LA

Opublikowany w   KF nr 7/2014
Nasze motto brzmi PRZYJDŹ DO FRYZJERA Z GŁOWĄ. Zdajemy sobie sprawę, że klient powierza nam coś najcenniejszego – swój wizerunek, dobre samopoczucie i pewność siebie...
Swoją przygodę zaczęliśmy w 1999 roku – żeby było zabawnie w Prima Aprilis – otwierając salon fryzjerski w przepięknej Gdyni. Na przełomie tych 15 lat, z jednego salonu rozwinęliśmy sieć trzech salonów, zatrudniając fryzjerów, którzy tworzą dziś zespół profesjonalnych stylistów, wyjątkowo zaangażowanych w swoją pracę.
Przez lata poszukiwaliśmy partnera biznesowego, który swoją filozofią wpisałby się w strategię naszej firmy – profesjonalizm i zadowolenie klienta na pierwszym miejscu. Szczęśliwie w 2012 roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą SENS.US. Początek współpracy obfitował w czas intensywnych szkoleń, przede wszystkim we włoskiej Toskanii – rodzimym regionie tej firmy, gdzie poznawaliśmy nie tylko produkty tej marki, ale i nowe techniki strzyżeń oraz koloryzacji. Od tego czasu uczestniczymy w stałym programie szkoleń Akademii SENS.US, dzięki temu na bieżąco monitorujemy światowe trendy, rozwiązania technologiczne i techniczne.
Z radością obserwujemy dynamiczny rozwój oddziału firmy SENS.US w Polsce, która wyjątkowo dba o swoich partnerów, organizując liczne szkolenia czy akcje promocyjne. Dzięki tym działaniom możemy zacieśnić współpracę również z naszymi klientami. Od początku kierujemy się przekonaniem, że jedynie stały rozwój pozwoli nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Jest to dla nas niezwykle ważne, bowiem powyższa zasada umożliwia nam realizację przyjętej strategii dla Salonów Fryzjerskich O’LA.
W naszych salonach dbamy nie tylko o piękne i zdrowe włosy. Nasi klienci mogą również skorzystać z usług pielęgnacji dłoni oraz stóp bądź wykonać zabiegi kosmetyczne. Cieszy nas nieustająco powiększająca się baza naszych stałych klientów. To dla nas sygnał, że doceniają oni jakość naszych usług. Bez wątpienia to zasługa zgranego zespołu, profesjonalnych stylistów, których połączyła pasja, zaangażowanie i wysokie kwalifikacje.
Oczywiście, każdy z fryzjerów, przez wzgląd na swój indywidualizm, wypracował niepowtarzalny, charakterystyczny styl. Każdy z nich specjalizuje się w interesującym go kierunku, dzięki temu w jednej firmie zgromadziliśmy ekspertów z dziedziny koloryzacji, nowych trendów, regeneracji i pielęgnacji włosów. To umożliwia nam świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz spełnianie najskrytszych marzeń naszych klientów. Bo dla nas piękno to tylko początek...
Kontakt do Salonów fryzjerskich O’LA
ul. Starowiejska 42/48, 81-356 Gdynia
tel. 58/660-34-67
ul. Damroki 12, 81-571 Gdynia
tel. 58/669-03-07
Galeria Szperk
ul. Płk. Dąbka 338, 81-198 Kosakowo
tel. 58/714-71-71
www.salon-ola.pl
Zredagowane na podstawie
materiałów prasowych firmy SENS.US

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku