wtorek, 30 grudnia 2014 17:02

Panda KUBIK – kolekcja ponadczasowa w salonie Kessara Hair Studio

Opublikowany w   KF nr 8/2014
Proste, surowe linie kolekcji Kubik opierają się upływowi czasu. Kolekcja ta, choć obecna w ofercie PANDY kilka lat, jest wciąż popularna, a jej wielką zaletą jest nieograniczona możliwość aranżacji.
Tomasz Zychal, mistrz fryzjerski, i Michał Fiałkowski, stylista – właściciele wrocławskiego Hair Studio Kessara, na umeblowanie swojego salonu meblami KUBIK zdecydowali się właśnie z powodu minimalistycznego i nowoczesnego designu kolekcji.
– Lubimy proste, modernistyczne formy – mówi Tomasz Zychal. – Dlatego szukaliśmy mebli, które będą eleganckie, niezależnie od chwilowych tendencji na rynku.
– Ważne dla nas było także to, że surowe formy dają wiele możliwości aranżacji salonu – dodaje Michał Fiałkowski. – Dzięki temu wygląd naszego salonu, zmienia się często, a nie musimy wykładać na to wielkich sum. Wystarczą inne grafiki na ścianie, tkaniny, drobiazgi w poczekalni, czy kwiaty – uśmiecha się.
Michał Fiałkowski jest florystą z zamiłowania. Potrafi za pomocą kilku bukietów odmienić całe wnętrze.
Jesienna odsłona studia Kessara to morze wrzosów, które doskonale komponują się z białymi i czarnymi obiciami kolekcji KUBIK.
– Ponieważ używamy mebli PANDA już kilka lat mogę potwierdzić, że są niezwykle wytrzymałe – mówi Tomasz Zychal. – Praktycznie nie widać śladów użytkowania i nie mamy z nimi żadnych kłopotów.
Ale nie tylko wygląd jest mocną stroną tej serii. Kolejną zaletą jest komfort, jaki zapewnia klientom salonu.
Fotele fryzjerskie gwarantują najwyższą wygodę, a solidna okrągła podstawa zapewnia bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania. Myjnia fryzjerska DIVA TECH/KUBIK II posiada szereg funkcji. Jest wygodna i perfekcyjnie dopracowana.   
– Nasi klienci nie chcą od nas wychodzić – tak dobrze się czują – śmieje się Michał Fiałkowski. – A przede wszystkim wciąż wracają.
Nie dodaje skromnie, że wracają także z powodu ich profesjonalizmu i przyjaznej atmosfery, która panuje w salonie. A na to składa się wszystko: osobowość właścicieli, morze kwiatów, dobra kawa i oczywiście wygodne i atrakcyjne wyposażenie.
 
Zredagowane na podstawie
materiałów prasowych
firmy Panda

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku