poniedziałek, 05 stycznia 2015 21:33

Estel Professional poleca salon fryzjerski Joanna Nawotka

Opublikowany w   KF nr 8/2014
Joanna Nawotka od 14 lat jest właścicielką salonu fryzjerskiego. Stale poszerza swoją wiedzę poprzez cykle szkoleń salonowych, udział w seminariach krajowych i zagranicznych oraz szkolenia w światowych akademiach. Fryzjerstwo wybrała z pasji. Kreowanie form, stylów oraz profesjonalne doradztwo przekłada na zadowolenie, uśmiech oraz niebanalny styl swoich klientów.
Naszym celem jest zbliżenie profesjonalnej usługi fryzjerskiej do ideału. Realizujemy go codziennie poprzez szkolenia naszej kadry oraz pracę nad ulepszaniem technologii stosowanej przy zabiegach. Przykładamy bardzo dużą wagę do kompleksowości usług, które świadczymy: począwszy od doradztwa przy doborze strzyżenia i koloru, przez pracę nad kondycją włosa w trakcie zabiegu w salonie, kończąc na wskazówkach jak pielęgnować włosy w domu, żeby utrzymać komfort i satysfakcję. Z myślą o naszych klientach starannie selekcjonujemy marki kosmetyków profesjonalnych, jakich używamy w codziennej pracy.
Współpracę z marką Estel Professional rozpoczęłam trzy lata temu, od początku wprowadzania jej na rynek Polski. Od pierwszych chwil wiedziałam, że ogromny wachlarz barw w palecie farb pozwoli nam na jeszcze bardziej kreatywną pracę w salonie. Rozwiązania oraz możliwości koloryzacji, jakie uzyskujemy po zastosowaniu farby De Luxe oraz De Luxe Silver, są nieskończone. Dzięki udziałowi w szeregu szkoleń praktycznych w Akademii Estel Professional w Sankt Petersburgu oraz stałemu doskonaleniu z zakresu strzyżeń mam pewność, że jesteśmy na bieżąco z najnowszymi światowymi trendami.
Bogaty asortyment linii do pielęgnacji włosów pozwala nam na wyróżnienie się w odsprzedaży kosmetyków w salonie oraz daje jeszcze większe możliwości w doborze odpowiedniej pielęgnacji dla naszego klienta.
Innowacyjne produkty, takie jak Color OFF, iNeo Crystal czy Q3 to unikalne propozycje rozszerzające nasz dotychczasowy zakres usług, przez co możemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Wprowadzanie takich zabiegów do salonów to 100% satysfakcji.
Współpraca z Estel Polska daje nie tylko szansę korzystania z najwyższej jakości kosmetyków. Jestem również członkiem kadry instruktorskiej Estel Professional. Szkolenia, które przeprowadzam w salonach fryzjerskich i dzielenie się wiedzą, pozwalają mi szerzej spojrzeć na fryzjerstwo. Wymiana doświadczeń oraz nieustanna praca, testowanie i wdrażanie nabytych umiejętności owocują na co dzień w pracy w naszym salonie.   
Od początku mojej pracy zawodowej bardzo ważnym czynnikiem sukcesu są dla mnie osoby, z którymi współpracuję. Dlatego też nie bez znaczenia jest dla mnie kontakt z zespołem Estel Polska. Elastyczny sposób współpracy oraz wsparcie merytoryczne dają mi komfort
i swobodę w podejmowaniu decyzji. Przekonałam się, że są to doświadczeni i kompetentni fachowcy, na których wiedzy i profesjonalizmie mogę polegać.
Zredagowane na podstawie
materiałów prasowych firmy Estel Professional

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku