czwartek, 23 kwietnia 2015 21:49

PANDA mebluje mistrzowskie salony fryzjerskie

Opublikowany w   KF nr 2/2015
Marta Robak jest jedną z najbardziej utytułowanych polskich fryzjerek. Przez wiele lat kariery zdobyła bardzo dużo wyróżnień i nagród na arenie międzynarodowej. Umożliwiło to także spełnienie jej marzenia o otwarciu własnego Atelier Fryzjerskiego.
– Jest nam niezwykle miło, że mistrzyni Europy zdecydowała się na wybór naszych mebli – mówi Krzysztof Pop, właściciel firmy PANDA. – OVO, kolekcja która znalazła się w Atelier Marty jest wyjątkowa. Nasi projektanci, tworząc ją korzystali z wiedzy Marty o jej pracy. Pomysł na stworzenie kolekcji mebli wspólnie z fryzjerem okazał się strzałem w dziesiątkę. Efekt stanowi dzieło nie tylko funkcjonalne, dopasowane do potrzeb fryzjera, ale także oryginalne i designerskie.
– Kreując wnętrze mojego nowego Atelier wiedziałam, że meble będą jednym z najważniejszych elementów budujących jego atmosferę – mówi Marta Robak. –
Kolekcja OVO jest stworzona z myślą o moim salonie. Futurystyczne wzory, realizują oczekiwania zarówno stylistów jak i potrzeby klientów. Udało nam się w niej połączyć dobry design z komfortem użytkowania – żadnych kompromisów, czysta radość tworzenia.   Kolekcja OVO powstała z pasji do fryzjerstwa.
Hitem kolekcji jest myjnia wyposażona w relaksacyjny masaż shiatsu.
Przy produkcji OVO wykorzystano najnowsze technologie. Wnętrze tworzy wytrzymały odlew z pianki, a zewnętrzną część myjni zdobią dwie rodzaje obudów: tapicerowana oraz laminowana – obie wykończone subtelnym oświetleniem.
OVO nagrodzono Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich.
Zredagowane na podstawie
materiałów prasowych firmy Panda

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku