wtorek, 20 października 2015 12:23

Beliso Salon fryzjerski „AS”

Opublikowany w   Kf nr 6/2015
Beliso Salon fryzjerski „AS”

W ramach konkursu organizowanego przez markę Cece of Sweden, Klienci otrzymali szereg atrakcyjnych nagród, w tym wyjazd na imprezę Salon International 2015 w Londynie.
Postanowiliśmy udać się z wizytą do zwycięskiego Salonu „AS” z miejscowości Gniew. Ten niewielki Salon od 12 lat ściąga szerokie rzesze Klientów. Choć współpracuje z marką Cece of Sweden dopiero od 2 lat, z całą pewnością zasłużył sobie na miano jednego z najbardziej oddanych i odnoszących sukcesy Klientów. Właśnie dwa lata temu właściciel salonu, Szymon Miedziński, postanowił wprowadzić duże zmiany w Salonie – zmienił się asortyment używanych kosmetyków, zmieniła się również lokalizacja. Choć w takim przypadku zawsze istnieje obawa o utratę Klientów, dziś właściciel Salonu uważa, że była to decyzja pod każdym względem korzystna.
 
Po pierwsze załoga!
Pracownicy to bezsprzecznie najważniejsza część każdego salonu fryzjerskiego. Dobierając obsadę warto postawić na balans pomiędzy umiejętnościami doświadczonych pracowników, a energią i kreatywnością młodych. To najlepszy sposób na zadowolenie Klientów.
 
W Salonie „AS” pracują trzy dziewczyny – każda z nich jest inna, każda niezbędna. Alina jest kreatywna i radzi sobie z każdym fryzjerskim wyzwaniem. Do Agnieszki Klienci zawsze wracają: potrafi świetnie dobrać farbę – jest najlepsza w koloryzacji. Z kolei Iwona jest ogromnym wsparciem dla całego zespołu. Dlatego za swoje zaangażowanie, została doceniona przez Szefa Salonu i w październiku to Iwona poleci do Londynu na Salon International 2015 z marką Cece of Sweden. Zmiany w tej branży są bardzo dynamiczne. Aby dotrzymać im kroku, fryzjerki z Salonu „AS” wysyłane są regularnie na szkolenia z zakresu koloryzacji, strzyżenia, jak i nowości, np. prostowanie keratynowe.
 
Specjalizacja:
Salon „AS” w swojej ofercie, oprócz standardowych zabiegów koloryzacji czy strzyżenia, proponuje prostowanie keratynowe włosów. Efekt po wykonanym zabiegu jest powalający, sam właściciel podkreśla, że jest dumny z tego zabiegu w swojej ofercie.
 
Zapytani o najtrudniejszych Klientów, pracownicy salonu odpowiadają jednogłośnie, że jest to Klient najmłodszy. Co zabawne, związane jest to najczęściej z obawą, że ścinanie włosów boli. Dzieci skupiają się na tym gdzie są, niepotrzebnie nakręcają negatywne emocje. „AS” znalazł na to sposób: wielkie akwarium z rybkami, które skutecznie przyciągają wzrok maluchów. Wtedy Fryzjerka może wykonać usługę. Każdy mały Klient na koniec otrzymuje nagrodę za odwagę, to budzi pozytywne skojarzenia. „Najmłodsi Klienci odwiedzają nas z przyjemnością, a ich rodzice czują się komfortowo. Takie wizyty bywają prawdziwym sprawdzianem umiejętności i cierpliwości. Cieszymy się, że zdajemy go na piątkę” – podkreśla właściciel salonu „AS”, Szymon Miedziński.
 
Zapraszamy do odwiedzin!
 
SALON „AS” w liczbach.
Liczba pracowników: 3
Doświadczenie: 12 lat
Zadbaliśmy o: 25 000 głów
Liczba zużytych opakowań farby: 5 000
 
Lokalizacja:
Fryzjer AS
ul. Piłsudskiego 2, 83-140 Gniew
kom: 668-715-787
Znajdź salon na Facebook’u:
https://www.facebook.com/FryzjerAs
 
Zredagowane na podstawie
materiałów prasowych firmy Beliso
 

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku