wtorek, 20 października 2015 12:57

Salon Urody i Kreowania Wizerunku Sylwia Górska

Opublikowany w   Kf nr 6/2015
Salon Urody i Kreowania Wizerunku Sylwia Górska powstał w wyniku realizacji moich marzeń i pasji. Zawód, który wykonuję, towarzyszy mi od najmłodszych lat. Po raz pierwszy zetknęłam się z nim w dzieciństwie. Uwielbiałam przesiadywać w zakładzie mojej mamy i obserwować ją przy pracy. Czując jej zaangażowanie i satysfakcję wiedziałam, że wybierając w przyszłości szkołę, fryzjerstwo będzie jedynym słusznym wyborem.
Już wtedy byłam gotowa do podejmowania każdego wysiłku by sprawić, że moi klienci będą czuć się wyjątkowo. Dziś doskonale wiem, jak ważny dla nas jest własny wizerunek, który niejednokrotnie determinuje automotywację i wzmacnia poczucie wartości. Dlatego też tak ważny jest dla mnie rozwój. Fryzjerstwo to dla mnie nigdy niekończące się samodoskonalenie. To trwający całe życie proces rozwoju osobistego i zawodowego. Uczestniczyłam i chętnie biorę udział w licznych szkoleniach, zarówno w kraju jak i za granicą. Jako ich uczestnik, a nierzadko również trener, szukam inspiracji, rozwijam technikę
i zgłębiam tajniki najnowszych technologii stosowanych w profesjonalnych produktach nowej generacji. Ambitne plany związane z rozwojem zawodowym oraz zdobyta wiedza zaowocowały współpracą z jednym z koncernów, gdzie zostałam specjalistą do spraw szkoleń. Tym bardziej uzmysłowiłam sobie wówczas jak ważnym kluczem do sukcesu w pracy i również życiu osobistym są relacje interpersonalne. Zmobilizowało mnie to do odkrywania nowych horyzontów właśnie z tego zakresu jak również w obszarze psychologii.
Dzisiaj, prowadząc własny salon, jestem dumna, że cieszy się on zaufaniem moich klientów. Niezmiernie ważnym dla mnie jest fakt, że doceniają oni nasz profesjonalizm, zaangażowanie w kreowaniu ich wizerunku i przede wszystkim atmosferę, dzięki której wiemy, że czują się u nas wyjątkowo. Mam pewność, że dążenia do jak największego rozwoju przekładają się bezpośrednio na jakość mojej pracy a przez to na zadowolenie klientów.
Lata doświadczeń nauczyły mnie, że narzędzia jakimi posługuję się w pracy są równie ważne jak mój warsztat. Przez wiele lat stosowałam produkty wiodących marek, ponieważ miały one kluczowy wpływ na jakość i efektywność usług świadczonych w moim salonie. Od ponad 4 lat z powodzeniem współpracuję z Estel Professional. Wysoka jakość produktów sprawia, że moja praca jest jeszcze większą przyjemnością, a klienci otrzymują to, co najlepsze.
Filozofia Estel Professional, skoncentrowana na kliencie oraz dbałości o jego wizerunek i potrzeby, jest mi bardzo bliska. Cenię sobie fakt, że marka kładzie tak duży nacisk na rozwój technologii w zakresie produktów do koloryzacji, stylizacji i pielęgnacji. Przy czym, nie do końca jest to wiedza tajemna. Estel Professional dba o to, by każdy kto pracuje jej produktami czerpał z nich maksimum możliwości. Stąd też ma w swojej ofercie szeroki wachlarz szkoleń, dzięki którym fryzjer ma doskonałą okazję, by poszerzyć wiedzę, rozwinąć umiejętności i wykorzystać produkty w sposób, który ogranicza wyłącznie wyobraźnia. Każdy, kto nawiąże współpracę z Estel Professional, może liczyć na wsparcie i pomoc doświadczonych szkoleniowców, do grona których mam ogromną przyjemność się zaliczać. Będąc jedną z edukatorek wiem, jak istotna jest symbioza pomiędzy wiedzą teoretyczną a praktyką. Współpraca z Estel Professional daje możliwość osiągnięcia w tym zakresie równowagi, a to z kolei stanowi doskonały fundament do dalszej drogi w kierunku mistrzostwa.
Kreowanie wizerunku jest dla mnie sztuką wydobywania piękna i czerpania inspiracji ze wszystkiego co nas otacza. Tak jak urzekająca jest przyroda tak ludzie, których spotykamy na naszej drodze wzbudzają ciekawość do odkrywania nowych, niezbadanych przez nas obszarów. Cieszę się, że mam możliwość obcowania z niezmierzonym morzem inspiracji
i mam możliwość przełożenia ich na codzienną pracę, ku satysfakcji mojej i moich klientów.
 
SALON URODY I KREOWANIA WIZERUNKU SYLWIA GÓRSKA
ul. Żmudzka 21a/21
85-028 Bydgoszcz
 
Zredagowane na podstawie
materiałów prasowych firmy Estel Professional
 

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku