piątek, 11 grudnia 2015 18:09

Estel poleca STUDIO 4 Monika Stasiak – stylistka fryzur

Opublikowany w   Kf nr 8/2015
Śmiało mogę powiedzieć, że praca to moja pasja. Od ponad 10 lat z powodzeniem rozwijam się zawodowo. Swoją wiedzę i doświadczenie zawdzięczam licznym szkoleniom w kraju i za granicą. Pomagają mi one wraz z moim bezcennym zespołem w prowadzeniu salonu. Od ponad roku mam ogromną przyjemność pracować na produktach firmy Estel Professional.
Moją fascynację marką Estel można przyrównać do miłości od pierwszego wejrzenia. To profesjonalna linia produktów zarówno do stylizacji jak i koloryzacji, która umożliwia mi gwarancję najwyższej jakości. Realizuję swoje pomysły dzięki nieskończonym możliwościom łączenia kolorów i różnych technik. Jest to możliwe w dużym stopniu dzięki temu, że farby nie posiadają zielonego pigmentu, tak więc nasze ukochane kolory naturalne i modne szarości nie są dla fryzjera wyzwaniem. Nowości, które oferuje firma Estel, pomagają się rozwijać. Zalicza się do nich Estel Keratin, która pozwala zapewnić moim klientom unikalną pielęgnację włosów podczas zabiegu koloryzacji, odbudowując je, utrwalając kolor i jednocześnie nadając połysk.
Pracując z produktami marki Estel mamy gwarancję zadowolenia klienta i satysfakcję z wykonanej usługi.
 
Przy naszej słowiańskiej urodzie w większości przypadków spotykamy się z włosami blond, cienkimi, które są wymagające. Nasi klienci oczekują nasyconego koloru i lekkości. Zastosowanie Estel Keratin podczas koloryzacji nie tylko nie obciąża włosów, ale też dzięki swoim właściwościom daje im piękną gładkość i elastyczność. Dzięki szerokiej ofercie kosmetyków do pielęgnacji nasze klientki mogą długo cieszyć się efektem zregenerowanych włosów. Podczas jednego zabiegu zyskują intensywny kolor i zdrowe błyszczące włosy. Oszczędzają czas i pieniądze, a my zyskujemy satysfakcję i kolejnych zadowolonych klientów. Niezwykła szata graficzna produktów i opakowań Estel zainspirowała mnie do stworzenia autorskiej kolekcji, w której zaprezentowałam jak cenna i twórcza może być praca każdego z nas. Zachęcam do współpracy z marką Estel i do sprawdzenia efektów działania produktu w moim salonie.
 
Wprowadź nową usługę w swoim salonie,
ESTEL
THERMO
KERATIN
 
Innowacyjna pielęgnacja do włosów farbowanych i naturalnych.
ESTEL THERMOKERATIN zabieg pielęgnacyjny, który stosuje się zarówno bezpośrednio po farbowaniu jaki i pomiędzy etapami koloryzacji.
 
Stworzony idealnie do włosów:
rozjaśnianych lub farbowanych;
uszkodzonych wysoką temperaturą;
suchych, łamliwych lub zniszczonych;
po trwałej lub po chemicznym prostowaniu;
Jest to jedyny zabieg o tak wszechstronnym działaniu. Efekt zregenerowanych, odżywionych włosów uzyskujemy praktycznie od razu po aplikacji produktu.
 

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku