czwartek, 01 września 2016 19:58

Piękno bez granic

Opublikowany w   Kf nr 5/2016

Salon piękności jak salon kulturalny. Milek Design otworzył kolejny salon, w którym oprócz najwyższej jakości usług fryzjerskich i opieki doświadczonych stylistów odbywają się wydarzenia kulturalne, wystawy, spotkania, a także działa księgarnia i kawiarnia.

Piękna fryzura, kawa i dobra książka w jednym miejscu? – teraz to możliwe w stylowym salonie fryzjerskim Milek Design, przy ul. Tamka 29.Nowe zagłębie kobiecego piękna połączonez kawiarnią i księgarnią tworzy jedyne miejsce w Polsce, gdzie wydarzenia artystyczne, kulturalne oraz literatura odgrywają tak ważną rolę.

„Każdego dnia chcemy wydobywać z naszych klientek to co najpiękniejsze. Dlatego oferujemy im nie tylko oddanie się w ręce najlepszych profesjonalistów,ale również dostęp do nowości wydawniczych oraz wydarzeń kulturalnych. Wierzymy, że nasze działania pozwolą każdej kobiecie podkreślić jej piękno – zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne” – mówią zgodnie właściciele Milek Design, Katarzyna Poniatowska-Miłek i Dariusz Miłek.

Ten niezwykły duet, stojący za sukcesem już trzech salonów Milek Design od lat konsekwentnie angażuje się w działania kulturalne i artystyczne. Styliści Milek Design byli m.in. partnerami festiwalu Sieradz Open Hair współtworząc niezwykłe stylizacje inspirowane sztuką Antoine’a Cierplikowskiego, współpracują z aktorkami, dziennikarkami, muzykami, współdziałają z projektantami mody, specjalizują się w metamorfozach i stylizują sesje zdjęciowe.

„Wierzymy, że fryzjerstwo to sztuka. Dlatego cieszymy się, że możemy wspierać innowacyjny koncept salonów Milek Design, który pozwala zmieniać oblicze salonu fryzjerskiego, które staje sięmiejsce wydarzeń kulturalnych, w których styliści stają się są przewodnikami zarówno po świecie urody jak i kultury.” - przekonuje Magdalena Wieczorek reprezentująca markę Schwarzkopf Professional, partnera wspierającego Milek Design.

W stylowej retro przestrzeni salonu przy Hożej 40 w Warszawie oraz nowo otwartym, nowoczesnym salonie, przy ul. Tamka 29 w autorskiej księgarni Oficyny Wydawniczej Wilk&Królna klientki czekają pięknie wydane książki wraz ze specjalnym rabatem. Dodatkowowe wszystkich salonach klienci mogą korzystać także z książek i gazet w pierwszych w Polsce fryzjerskich czytelniach.


Marka Milek Design chętnie angażuje się w działania wspierające czytanie, organizując wydarzenia literackie oraz biorąc udział w akcjach na rzecz czytelnictwa.
Do swoich salonów zapraszają miłośników piękna, dobrego smaku i literatury, którzy w czasie takich spotkań jak retro wieczór pasjonatów sztuki i kuchni w ramach projektu „Przystawka z kultury”, promocja książki szwedzkiej pisarki AnnyJansson „Salon d’amour”.czy w czasie wiosennej kampanii „Czytanie dodaje urody”, przekonują się, że kupowanie i czytanie książek, nie mniej niż modne cięcie i świeży kolor, mogą nas upiększyć.

Od czterech lat salony Milek Design są również partnerem satelickim Big BookFestival – międzynarodowego festiwalu czytania w Warszawie. W ramach każdej edycji wydarzenia salon przygotowuje dla swoich klientów wyjątkowe atrakcje. Tegoroczna edycja Dużego Festiwalu Książki splotła się z otwarciem nowej lokalizacji salonu Milek Design, przy ul. Tamka 29. Inauguracją tego wydarzenia był specjalny wieczór poświęcony Marilyn Monroe, w ramach którego aktorki – Monika Dryl oraz Aleksandra Hamkało interpretowały fragmenty książki o ikonie kina „Ostatnie seanse”.

Jesienią właściciele salonu planują kolejne kulturalne atrakcje. W pięknej przestrzeni Milek Design, przy ul. Tamka 29 będzie można obejrzeć wyjątkowy wernisaż fotografii Wujaszka Liestyle „Włosy, książka, kawa” oraz pokaz zdjęć niezwykłego projektu fotograficznego „Pokaż mi, jaka masz fryzurę, a powiem Ci, jak wygląda twój pies”, prezentującego psy i ich właścicieli w podobnych stylizacjach.

Odwiedź salony Milek Design:
www.milekdesign.pl
Pl. Dąbrowskiego | Hoża 40 | Tamka 29
Partnerem wspierającym Milek Design jest Schwarzkopf Professional.

 

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku