poniedziałek, 05 września 2016 21:13

Akademia Kolorów zaprasza!

Opublikowany w   Kf nr 5/2016

Łukasz Sekuła, trójmiejski instruktor marki Kemon, cieszy się (a my wraz z nim!) z nowej lokalizacji swojego salonu, będącego jednocześnie salonem firmowym Kemon. Akademia Kolorów Elena&Łukasz Sekuła zaprasza
na ul. Batalionów Chłopskich 12 w Gdyni.
Akademia Kolorów to wspólny projekt niezwykłej pary w życiu zawodowym i prywatnym – Łukasza i Eleny Sekuła. Łukasz od jedenastu lat pracuje w zawodzie fryzjera, a od czterech jest instruktorem marki Kemon. Prowadzi fryzjerskie szkolenia od poziomu podstawowego do zaawansowanego. Elena jest wizażystką z dziewięcioletnim doświadczeniem w zawodzie. Oboje uzupełniają się w codziennej pracy, oferując kompleksową usługę swoim Klientom. To właśnie indywidualne i nieszablonowe podejście uważają za najmocniejszą stronę Akademii. Klientki z kolei doceniają przyjazną atmosferę w salonie oraz promowanie włoskiej koncepcji Kemon, stawiającej na rozwiązanie proekologiczne. Dlatego też w Akademii Kolorów serwowane są naturalne herbaty i jednodniowe soki.

Salon w nowym miejscu to kolejny etap w zawodowym życiu Łukasza i Eleny. Poświęcają mu ogrom czasu i energii, nic dziwnego zatem, że nazywają go swoim „czwartym dzieckiem”. Planują dalszy rozwój oraz poszerzenie grona swoich współpracowników, którzy wesprą w pracy Łukasza. Oboje też stale podnoszą własne umiejętności, wyznając maksymę – „mistrzem jest ten, kto popełnił wszystkie możliwe błędy”.

Zredagowane na podstawie
materiałów prasowych marki Kemon

 

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku