poniedziałek, 19 września 2016 18:13

Stapiz - Akademia FryzjerskaColor Art Desirée

Opublikowany w   Kf nr 5/2016

Salon nie przez przypadek został zlokalizowany na warszawskiej Pradze Północ. Dzielnica ta łączy ze sobą uduchowione, przedwojenne kamienice z nowoczesną architekturą apartamentowców. Twórcom Akademii zależało na połączeniu tych dwóch klimatów nie tylko we wnętrzu lokalu, ale również w kolekcji, którą przygotowali styliści Akademii – Monika Malinowska i Konrad Stepnowski w dniu otwarcia.

Na pokaz składały się dwa tematy: boho i fuzja kolorów.

Boho to trend bardzo lekkich upięć, w które przeplatane są piórka czy wianki. To włosy w lekkim nieładzie, lecz w naturalnych kolorach, nadające się zarówno na wieczorne przyjęcie w ogrodzie jak i festiwal hippisowski.

Fuzja kolorów to dość odważna propozycja. Styl ten charakteryzuje się odważnymi kolorami tj.: turkus, fuksja czy fiolet. To fryzury, w których świetnie sprawdza się technika Dip DyeHair, ale też asymetryczne cięcia. Stylizacje były śmiałe, trochę rockowe, zbuntowane, ale na pewno nie tradycyjne.

Akademia Fryzjerska Color Art Desirée to miejsce, w którym został połączony salon i akademia, gdzie styliści i szkoleniowcy będą przekazywali swoją wiedzę i doświadczenie młodym stylistom a klientom pomagać będą w podkreśleniu za pomocą fryzury swojego piękna i indywidualności.

Serdecznie polecamy Akademię jako niebanalne miejsce na mapie polskiego fryzjerstwa, ale również jako miejsce, które samo w sobie jest jakością i marką.

Akademię tworzą ludzie, dla których fryzjerstwo jest pasją, a najwyższa jakość usług sprawia, że trzeba tu być.

Zredagowane na podstawie materiałów prasowych firmy Stapiz

 

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku