środa, 08 lutego 2017 19:09

Salon Brooklyn

Opublikowany w   Kf nr 1/2017

Salon Brooklyn jest miejscem pełnej metamorfozy. Można się zmienić od stóp do głów. Naszym celem jest wydobycie z każdej kobiety piękna, dodanie jej pewności siebie i oczywiście poprawienie jej humoru.
Jednak zawsze chciałyśmy stworzyć miejsce, w którym kobiety nie tylko będą mogły zmienić swój wygląd, ale także oderwać się od codzienności i zrelaksować, poświęcając czas tylko sobie. Taki rodzaj swoistego „babińca”. Chociaż oczywiście w naszym Salonie równie mile widziane są pociechy naszych klientek oraz panowie.

Działem fryzjerskim zajmuję się ja, czyli Dominika. Zawsze staram się uważnie wsłuchać w pragnienia i potrzeby klienta, a także niezdecydowanym dopasować idealną fryzurę czy kolor włosów do twarzy, sylwetki, a także charakteru.

Ponieważ swoją pracę traktuję bardzo poważnie od lat kształcę się i wciąż rozwijam. Ukończyłam liczne szkolenia z koloryzacji m.in L’Oréal i Wella oraz szkolenia z zakresu technik strzyżeń podstawowych i zaawansowanych. Od 6 lat uczestniczę w ogólnopolskich szkoleniach i pokazach dla fryzjerów. Uczę się tam nowych rzeczy, a także dzielę praktyczną wiedzą i doświadczeniami z przyjaciółmi po fachu. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami.

Dla mnie najważniejsze jest zadowolenie klienta, dlatego pracuję na bardzo dobrych materiałach. Jeśli chodzi o koloryzację jest to Montibello, ale także wybieram liderów kosmetycznych w dziedzinie odżywiania i stylizacji z takich marek jak L’Oréal i Wella. Staram się, aby moje usługi były w przystępnej cenie, a wszystkie konsultacje traktuję jako miłą, absolutnie darmową pogawędkę przy kawie.

Oprócz fryzjerstwa Salon Brooklyn oferuje pełną usługę kosmetyczną m.in. mikrodermabrazja, retix C, polski peeling ziołowy, peeling kawitacyjny, kwasy, masaż twarzy, depilacja bezpaskowaLycon, również manicure, pedicure – także leczniczy. Dodatkowo można wykonać taką usługę jak przedłużanie rzęs metodą 1:1, regulację brwi oraz hennę brwi i rzęs. Zajmuje się tym druga właścicielka, profesjonalna kosmetolog, Joanna.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą wyglądać pięknie, a przy tym się odprężyć.


Zredagowane na podstawie materiałów prasowych Salon Brooklyn

 

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku