czwartek, 06 lipca 2017 21:36

Przedstawiamy ekskluzywną Akademię Mistrza Świata

Opublikowany w   Kurier Fryzjerski

Zapraszamy do nowej Akademii Błażeja Adamusa – Mistrza Świata oraz Ambasadora marki AYALA.

Elegancki budynek w centrum Częstochowy, a w nim na trzech kondygnacjach każdy znajdzie coś dla siebie.

Stylowy salon damski wyposażony został w meble z kolekcji Obsession – ozdobione oryginalnymi kryształami Svarowskiego. Panie mogą w pełni zrelaksować się w eleganckiej poczekalni, podczas gdy dzieci będą bawić się w urządzonym zgodnie z ich potrzebami pokoju. W części damskiej znajduje się również specjalna strefa ciszy, wyposażona w myjnie Ultrawash z funkcją koloroterapii – idealne miejsce do przeprowadzenia rytuałów na włosach czy kojących masaży głowy. Dla najmłodszych elegantek wykonane zostały specjalne stanowiska w pięknym pudrowym różu, wyposażone w małe lustra Obsession oraz foteliki Kid również z kryształami Svarowskiego.

Mężczyźni odwiedzający Akademię nie muszą obawiać się poczucia dyskomfortu związanego z przebywaniem w typowo damskich klimatach. Cały parter to wyłącznie ich królestwo wyposażone w czerwono-czarne, pikowane meble - niczym wnętrze luksusowego samochodu. Fotele Reflection, tapicerowane lustra Hip Hop oraz myjnia Maya z masażem idealnie wpisały się w męski klimat. Chłopcy również znajdą tutaj swoje własne stanowisko z fotelem Kid.

Ponadto w części męskiej znajduje się specjalna strefa barberingu, wyposażona w zrobioną na wymiar konsoletę Barber Classic i pikowane fotele Tiger.

Dopełnieniem tej relaksującej wycieczki będą odwiedziny w części day SPA, w ofercie której każdy znajdzie coś dla siebie.

Nie czekaj, odwiedź już dziś mistrza Adamusa.

Studio Fryzjerskie i Kosmetyczne WIKTORIA
ul. Waszyngtona 46 Częstochowa
www.adamus-studio.pl
535 450 678

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku