Za cel swojej pracy postawiłam sobie na pierwszym miejscu zaspokojenie potrzeb klienta. Jego zadowolenie jest dla mnie najważniejsze, a satysfakcja z wykonanej pracy jest tym samym większa i ciągle mnie motywuje do dalszego rozwoju zawodowego.

Dlaczego wybrałam markę Estel Professional?

Od wielu lat czekałam na taki wybór kosmetyków. Ważny jest dla mnie komfort pracy i nieograniczone możliwości, jakie mogę osiągnąć wykorzystując dobry produkt. Bardzo szybko zdecydowałam się na 100% współpracę właśnie z marką Estel. Od samego początku byłam pod ogromnym wrażeniem produktów do koloryzacji. Zachwyciła mnie farba Silver De Luxe, która  zapewnia 100% pokrycia siwych włosów. Nadaje im głęboki, trwały kolor i intensywny połysk. Farba jest łatwa w użyciu, ma kremową konsystencję i przyjemny zapach.

Moje szczególne uznanie zdobył produkt do laminacji włosów, iNEO Crystal. Jestem pod ogromnym wrażeniem działania i efektu końcowego. Dzięki temu zabiegowi mogłam rozszerzyć ofertę w salonie o profesjonalną pielęgnację włosów. To jest to, czego szukałam od bardzo dawna. Jest to super nowoczesny zabieg regeneracji oraz pielęgnacji włosów, dzięki któremu na powierzchni włosa powstaje specjalna warstwa ochronna. Nadaje im dodatkową objętość i gładkość. Stają się one elastyczne i łatwo poddają się dalszej stylizacji. Od razu po laminacji włosy są błyszczące i w dużo lepszej kondycji.

Zniknęły moje problemy z polecaniem produktów na odsprzedaż. Firma Estel dysponuje szerokim asortymentem odpowiednim do każdego rodzaju włosa. Myślę, że każda moja klientka znajdzie odpowiedni kosmetyk dla siebie w moim salonie. Teraz jestem pewna, że usługa, którą wykonuję będzie w pełni satysfakcjonująca dla mnie jako stylisty, a przede wszystkim dla moich klientów, co dla mnie jest najważniejsze.

Profesjonalizm to słowo, którym określiłabym markę Estel.
Produkty dostępne są tylko dla salonów fryzjerskich, dlatego też bardzo się cieszę, że mogę pracować i proponować klientom profesjonalne produkty w swoim salonie.
Są to profesjonalne kosmetyki dla profesjonalnych stylistów.
Życzę marce Estel Professional dalszych sukcesów. 

I. Wilman Studio Trend
Białystok ul. Żelazna 7 lok.1
Tel: 85/ 742 26 90
Facebook.com/StudioTrendIzabelaWilman
Materiały prasowe Estel Professional

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku