Prezentacje

46 mini

Lidka zawsze marzyła o dziecku. Waldek, jej mąż, jeszcze bardziej. Oboje byli bardzo wierzący i to w połączeniu z faktem, że ciąża się nie pojawiała, zaczęło stanowić wielki problem. 

39 mini

Sezon ciepły uważam za otwarty. Czekałam żeby to powiedzieć pół roku. Oczywiście cieszą nas pierwsze ciepłe dni i pierwsze promienie słońca. Szykujemy się powoli do plażowania, kąpieli morskich i słonecznych. 

35 mini

Ciepłe i słoneczne lato jest już na wyciągnięcie ręki. To niestety prawdziwe wyzwanie dla włosów, które narażone są na wiele czynników negatywnie wpływających na ich kondycję. Szkodzi im słona i chlorowana woda, słońce, a także używanie prostownicy, a nawet suszarki.

34 mini

Zbliża się sezon letni, wakacje... Czas urlopów, ślubów, chrzcin, większej ilości imprez. Życie towarzyskie rozkwita, częściej chce nam się wyjść z domu, spędzić wolny czas ze znajomymi. 

31 mini

Elektryzowanie się włosów to bardzo częsty problem w okresie zimowym, zna go większość z nas. Jak sobie z nim radzić i dlaczego włosy się elektryzują dowiecie się właśnie z tego artykułu.

30 mini

Często czytamy lub słyszymy, że ktoś osiągnął sukces, z powodzeniem coś robi lub może się pochwalić pewnymi sukcesami. Mam wrażenie, że czasami jest to trochę naciągane i nie do końca takie oczywiste.
Czym jest sukces? 

28 mini

– Oskar, ja naprawdę dobrze chciałam. Tymczasem on powiedział, że po tym, co się stało, już nigdy nie możemy być razem.
Ale co? Zdradziłaś go czy poszłaś w tango?

informacja prasowa jak chronic wlosy przed promieniowaniem mini

Dobierając kosmetyki do włosów, zwracamy uwagę głównie na ich rodzaj. Trzeba jednak pamiętać, że sposób pielęgnacji powinien być uzależniony także od panujących warunków atmosferycznych. Latem należy uzupełnić więc kosmetyczkę o produkty, które przeciwdziałają szkodliwemu promieniowaniu UV, np. serią marki KEMON Actyva Linfa Solare.

22 mini

Teknia Sun Care to ekologiczne i wysoce efektywne kosmetyki. Zawierają kompleks naturalnych aminokwasów pozyskanych z pszenicy (Kompleks WAATM) o wyjątkowo silnych, nawilżających właściwościach. 

9 mini

GoldwellKerasilk to ekskluzywna seria produktów do pielęgnacji włosów oparta na najnowszych technologiach i najwyższej jakości składnikach. 

Screen BIOTEBAL wlos mini

Trychologia, jako nauka, obejmuje swoją dziedziną fryzjerstwo, dermatologię, medycynę estetyczną, kosmetologię, dietetykę, endokrynologię, psychologię, jak i nowoczesne technologie. 

54 mini

Geny odpowiedzialne są za tempo wzrostu i gęstość naszych włosów. Rodzimy się dziedzicząc określone predyspozycje do jakości włosów na głowie. Możemy jednak manipulować pewnymi cechami wyglądu, chociażby poprzez ograniczenie stresu, regulację gospodarki hormonalnej oraz przez pielęgnację włosów, zdrowy tryb życia i odpowiednie zabiegi kosmetyczne.

informacja prasowa olejek do wlosow wlacz go do codziennej pielegnacji mini

Podczas gdy odżywki i maski to produkty powszechnie stosowane w codziennej pielęgnacji włosów, nadal zbyt mało uwagi poświęcamy olejkom. Najwyższy czas to zmienić! Prezentujemy największe zalety stosowania olejków i podpowiadamy, po które najlepiej sięgnąć w zależności od potrzeb.

50 mini

Brak czasu, nieodpowiednia dieta, stres, narażenie na ciepło i wilgoć – wszystkie te czynniki negatywnie wpływają na kondycję włosów. Kosmyki stają się matowe, łamliwe i przesuszone. 

Strona 1 z 20

Kurier Fryzjerski Nr 4/2017

Kurier Fryzjerski Nr 4/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku