Prezentacje
IMG 20170314 1456 1Tytułem wstępu
Salon Pola znajduje się w Lęborku przy ulicy Sienkiewicza. Od wielu lat oferuje on kompleksowe usługi fryzjerskie takie jak stylizację, strzyżenie, modelowanie, rozjaśnianie, koloryzację czy wreszcie dekoloryzację włosów. O unikalności tego miejsca, oprócz niezwykłego profesjonalizmu i przede wszystkim talentu załogi, świadczy atmosfera, dzięki której klient może poczuć się jak w domu. Każdą wizytę rozpoczyna określenie celu jaki ma zostać osiągnięty. Pracownicy salonu, m.in. dzięki częstym szkoleniom, są w stanie przekazać klientowi swą wiedzę oraz zaprezentować obowiązujące w świecie fryzur trendy. Wszystkie te czynniki przekładają się na sukcesywnie powiększające się grono osób, które chcą, aby ich nowe fryzury były kreowane właśnie w Salonie Pola.
morminiZrób komuś lub sobie wyjątkowy prezent:
rozkoszuj się pięknymi, zdrowymi
i lśniącymi włosami
dzięki świątecznym zestawom
 
maszynkiULTRON SX ERGO to nowoczesna, profesjonalna maszynka do strzyżenia z dwoma ostrzami: podstawowym tytanowym oraz ceramicznym ostrzem tnącym (45 mm).
Screen BIOTEBAL wlos 01Piękna fryzura to wizytówka każdego człowieka. Zdrowe i gęste włosy wymagają właściwego podejścia. O wygląd włosów dbamy nie tylko poprzez stosowanie precyzyjnie dobranych kosmetyków pielęgnacyjnych, ale również m.in. przez wprowadzanie do naszej diety suplementów odżywczych i składników poprawiających kondycję naszej fryzury.
versum mini1Versum, dostawca najpopularniejszego w Polsce systemu do zarządzania salonami urody i spa oraz właściciel marki Moment.pl, przejmuje znany serwis DobraKosmetyczka.pl. Na rynku powstanie największy portal do wyszukiwania, rezerwacji online oraz oceny usług z sektora hair & beauty.
zestaw bezzapachowy2Włosy jako żywa część organizmu zaopatrywana w krew i substancje odżywcze stanowią wymagającą materię, o którą dbać należy ze wszelką starannością. Szczególnie dotkliwie odbijają się na ich zdrowiu okresy, w których panują skrajne warunki takie jak: stres, choroba, intensywne nasłonecznienie czy zbliżająca się wielkimi krokami zima. Na szczęście istnieje kilka prostych patentów, które pozwalają przetrwać naszym włosom trudne warunki w zdrowiu i dobrej kondycji.
jakoooTroska o zadowolenie klientów to fundament skutecznego marketingu. Ich satysfakcja ma bezpośredni wpływ na budowanie wizerunku Twojego salonu, ponieważ zadowolony klient chętnie dzieli się dobrymi wrażeniami z innymi. Dlatego właśnie tak ważna jest wysoka jakość obsługi i znajomość potrzeb klienta.
rozkładówkaflow FLATLinia profesjonalnych kosmetyków do stylizacji włosów, które doskonale nabłyszczą, utrwalą i wystylizują każdą fryzurę. Gama produktów stworzonych z myślą o dostarczeniu pełnego wachlarza możliwości w stylizacji włosów, dzięki którym jedynym ograniczeniem stylisty pozostaje jego wyobraźnia.
 
silvioMaszynka SILVIO w unikalnym stylu będzie doskonałym dopełnieniem każdego salonu barberskiego, w którym przykłada się wagę do najdrobniejszych szczegółów.
kerasilkkosmetykiKerasilk razem z blogerką Blondhaircare w salonie Grupa Artystyczna Waldemar Wagner zmienia włosy swoich klientek.
Kemon ZabiegiinfuzjitlenowejKemon jest pionierem polskiego rynku w wykorzystaniu zabiegu infuzji tlenowej w pielęgnacji włosów. Specjalny aplikator dociera do głębokich warstw skóry głowy i włosów i stymuluje regenerację komórek. Dzięki zawartości kwasu hialuronowego na efekty nie trzeba długo czekać! Najlepsze rezultaty daje seria 4-6 zabiegów.

goldwell str02ZOBACZ I POCZUJ
NATYCHMIASTOWĄ
PIELĘGNACJĘ GOLDWELL

Strona 1 z 20

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku