Prezentacje

informacja prasowa jakie kosmetyki do wlosow zabrac ze soba na wakacje mini

Wakacje zarezerwowane i nadszedł czas na pakowanie walizki? Zamiast zabierać ze sobą połowę kosmetyków ze swojej łazienki ogranicz się do tych najważniejszych. 

58 mini

Zakładając swój Salon Kosmetyczny, postawiłam na bardzo dobrą jakość produktów, na których pracuję. Od początku pracowałam na znanych, lubianych, reklamowanych i przede wszystkim sprawdzonych produktach.

 

57 mini

Dlaczego tak Cię wkurzam z moim doświadczaniem siebie i życia? Ciągle, jak się spotykamy, to przypomina mi się historia, którą gdzieś opowiadała kiedyś Katarzyna Miller, ta psycholożka. 

55 mini

Subrina Professional HairColourRemovalWipes to chusteczki do usuwania śladów farby ze skóry po koloryzacji włosów. Miękka włóknina jest łagodna dla skóry. Nowe opakowanie i rozmiar chusteczek pozwalają zachować ich ciągłą świeżość i są łatwiejsze w przechowywaniu. 

54 mini

We fryzjerstwie coraz większy nacisk kładzie się na pielęgnację trychologiczną skóry głowy i włosów. Polega ona na zastosowaniu odpowiednich protokołów zabiegowych i systematycznych działań w celu poprawy a następnie w celu utrzymania w jak najlepszym stanie skóry i włosów.

52 mini

Na początku wszyscy są zachwyceni jak mówimy, że bierzemy się za siebie. Że coś tam chcemy zmienić: schudnąć, pójść na terapię, zacząć zdrowo żyć. 

49 mini

Zaplanowałaś już wakacyjny wyjazd i nadszedł czas na pakowanie walizki? Zamiast zabierać połowę kosmetyków ze swojej łazienki ogranicz się do tych najważniejszych. 

47 mini

Moim gościem specjalnym została Angelika Zaworka uczestniczka słynnego programu telewizyjnego „Idol”. Podobnie jak ambasadorka naszej marki Edyta Górniak pochodzi z województwa Opolskiego. 

46 mini

Lidka zawsze marzyła o dziecku. Waldek, jej mąż, jeszcze bardziej. Oboje byli bardzo wierzący i to w połączeniu z faktem, że ciąża się nie pojawiała, zaczęło stanowić wielki problem. 

39 mini

Sezon ciepły uważam za otwarty. Czekałam żeby to powiedzieć pół roku. Oczywiście cieszą nas pierwsze ciepłe dni i pierwsze promienie słońca. Szykujemy się powoli do plażowania, kąpieli morskich i słonecznych. 

35 mini

Ciepłe i słoneczne lato jest już na wyciągnięcie ręki. To niestety prawdziwe wyzwanie dla włosów, które narażone są na wiele czynników negatywnie wpływających na ich kondycję. Szkodzi im słona i chlorowana woda, słońce, a także używanie prostownicy, a nawet suszarki.

34 mini

Zbliża się sezon letni, wakacje... Czas urlopów, ślubów, chrzcin, większej ilości imprez. Życie towarzyskie rozkwita, częściej chce nam się wyjść z domu, spędzić wolny czas ze znajomymi. 

31 mini

Elektryzowanie się włosów to bardzo częsty problem w okresie zimowym, zna go większość z nas. Jak sobie z nim radzić i dlaczego włosy się elektryzują dowiecie się właśnie z tego artykułu.

30 mini

Często czytamy lub słyszymy, że ktoś osiągnął sukces, z powodzeniem coś robi lub może się pochwalić pewnymi sukcesami. Mam wrażenie, że czasami jest to trochę naciągane i nie do końca takie oczywiste.
Czym jest sukces? 

Strona 1 z 20

Kurier Fryzjerski Nr 4/2017

Kurier Fryzjerski Nr 4/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku