Prezentacje
remedycomposizione REMEDY to trójstopniowy zabieg intensywnie regenerujący, dedykowany włosom zniszczonym. We włosach powstają nowe wiązania uzupełniające ubytki przywracające elastyczność.
BBopalonaskora23 oraz 24 września po raz kolejny podczas Targów Beauty Forum w Warszawie, audiencję zachwycił nasz wyjątkowy produkt, naturalny spray samoopalający MARC INBANE.
ChoiceBeautyPo ponad dwuletnich badaniach i testach klinicznych Medavita nad trychokosmetykami. Produktami, które mają dobroczynny wpływ na cześć jednego, z najważniejszych organów naszego ciała, jakim jest skóra głowy i jej twory – włosy, powstała linia Choice.
Screen BIOTEBAL wlos 02Włosy codziennie narażone są na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Dlatego mycie włosów jest bardzo istotnym elementem pielęgnacji. Mocno przetłuszczające się włosy powinny być myte nawet codziennie, natomiast standardowo zaleca się mycie włosów 2-3 razy w tygodniu.
mydentity FBpost2Guy Tang – Odkryj kolor swojej osobowości
 
trychologiaDzisiejsi klienci salonów fryzjerskich są coraz bardziej wymagający i świadomi. Nie chodzi im już o samo obcięcie włosów – chcą też dostać profesjonalną diagnozę, poradę i wskazówki odnośnie pielęgnacji i kosmetyków. Fryzjer, który ma wiedzę trychologiczną, może wyróżnić się spośród konkurencji i lepiej pomóc swoim klientom.

66 mini

Rynek fryzjerski nasycony jest dużą ilością różnorodnych modeli suszarek ręcznych, jednak wiele z nich nie spełnia w 100% oczekiwań fryzjerów. 

65 mini

Każda z nas doskonale wie jak ważna jest prawidłowa depilacja brwi, która przede wszystkim powinna być dopasowana do kształtu twarzy. Subtelnie wyregulowany łuk brwiowy z pewnością podkreśli urodę nadając oczom piękną oprawę i głębszy wyraz.

 

55 mini

Kaszmir to jedno z najbardziej cenionych włókien naturalnych na świecie. Pozyskiwany jest z najgłębszych, najlepszych i najbardziej delikatnych części wełny kóz kaszmirskich, dzięki czemu jest miękki, jedwabisty i przyjemny w dotyku. 

54 mini

Tytuł „Supermodelki Plus Size” czeka na uczestniczkę, która najlepiej spełni kryteria postawione przez jury oraz branżę mody. Aby finałowa piętnastka mogła w pełni pokazać swój potencjał, oddana została w ręce ekspertów. 

53 mini

Po wakacjach włosy, które narażone były codziennie na szkodliwe promieniowanie UV potrzebują odbudowy i regeneracji. Aby zrobić to szybko i skutecznie warto skorzystać z zabiegu silnie nawilżającego, czyli infuzji tlenowej od marki KEMON. 

49 mini

Jeśli prowadzisz salon fryzjerski i kupujesz produkty marki Cece of Sweden dołącz do zabawy i zdobywaj wspaniałe nagrody!

 

 
ofertamiesiaca Każdego miesiąca Goldwell przygotowuje dla Ciebie atrakcyjne oferty.

28 mini

THE WET BRUSH SZCZOTKA DO WŁOSÓW
Szczotki WET BRUSH doskonale sprawdzą się w użytku profesjonalnym, w salonie fryzjerskim, jak i w domu. Wyposażone zostały w inteligentne włókna IntelliFlex, które zapobiegają wyrywaniu włosów. 

Strona 1 z 20

Kurier Fryzjerski Nr 6/2017

Kurier Fryzjerski Nr 6/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku