sobota, 06 maja 2017 19:36

Oskar Bachoń - odżywcze maseczki

Opublikowany w   Kf nr 3/2017

– To się w głowie nie mieści. Cała ta historia się w głowie nie mieści. Byłam pewna, że ma kochankę. Wynajęłam detektywa. Namierzyłam laskę. Ale jak ją zobaczyłam, to kompletnie zgłupiałam. Gruba i z potwornymi pryszczami. Ale ten chodził do niej rano i wieczorem.

– Wiesz, miłość nie wybiera. Może mieli porozumienie duchowe?

– Oszalałeś? Mój chłop porozumienia duchowego to nawet przy osobistym spotkaniu z Jezusem Chrystusem by nie uświadczył. Toż to proste chłopie, jak konstrukcja cepa.

– Może właśnie w tym tkwi problem. Że Ty go nie doceniasz, a tamta pryszczata patrzyła w niego jak w obrazek. I to go do niej przyciągało.

– Te filozof. Może posłuchaj do końca? Bo zakończenie zabiło nawet tego detektywa, co go wynajęłam.

– Dobra, już się nie odzywam.

– Bo jak szedł do niej kolejny raz, to się przyczaiłam na klatce. Czekam. On po pół godzinie wychodzi. Jak mnie zobaczył, to zdębiał i powiedział to, co chłopy zawsze w takiej sytuacji mówią: „to nie jest skarbie tak jak myślisz”. Ogłosiłam więc jemu, całej klatce i – jak sądzę – blokowi naprzeciwko, co naprawdę myślę o tej sytuacji i wtedy to dziewczę pojawiło się w drzwiach.

– Ta wywłoka?

– Wtedy też tak myślałam. Wyszła i mówi: „proszę pani, proszę się nie denerwować na Rafała. On mi tylko pomaga”. Więc poinformowałam kolejne bloki, jak widzę to pomaganie i od kiedy bzykanie nazywa się pomocą charytatywną. A ona cichutko szepta: „my się nie bzykamy. Ja tylko od Rafała spermę biorę”. Wierz mi, nawet mnie zatkało: „co, co bierzesz?”. „Spermę na trądzik. Mam straszne kłopoty skórne i dermatolog mi powiedział, że to ostatnia deska ratunku. Tylko, że musi być świeża, bo inaczej bakterie się rozmnażają. Więc dałam ogłoszenie w internecie… no i Rafał się zgłosił.

– Chyba go zabiłaś wzrokiem?

– Zapytałam dlaczego, a on, że skoro mi nie potrzebna aż taka ilość, to chciał się w dobrym celu ze światem podzielić. Trądzikowa Matka Teresa się kurna znalazła.

OSKAR BACHOŃ

 

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku