niedziela, 25 czerwca 2017 07:06

Dlaczego warto wybrać CHIODO PRO?

Opublikowany w   Kf nr 4/2017

99% usług „paznokciowych” w salonie to żele... Dlaczego? Bo do tej pory hybrydy kiepsko się trzymały na paznokciach moich klientów. Nieliczne klientki, o bardzo mocnych naturalnych paznokciach mogły cieszyć się trwałym lakierem przez ok. 2 tygodnie. Bojąc się, że klient nie wróci, gdyż lakier będzie odpryskiwał po kilku dniach, zapobiegawczo, sukcesywnie namawiałam klientki na zażelowanie paznokci, a następnie nałożenie hybrydy. Z czasem coraz więcej słyszałam o lepszej trwałości produktów hybrydowych. Postanowiłam spróbować ponownie, ale na innej marce. Natknęłam się na produkty Chiodo, które rewelacyjną kampanią reklamową, podejściem do klienta i przede wszystkim ogromną gamą kolorystyczną, jaką posiadają w swojej ofercie zaciekawiły mnie. Ale pierwszym podstawowym elementem, który miał mnie przekonać była trwałość bazy – nie mogłam ryzykować i stracić klienta poprzez nietrwałość stylizacji.

Podstawowa baza z Chiodo od razu przypadła mi do gustu, trzymała się bez zarzutu, lecz nie ryzykowałam u osób z osłabioną płytką, jak w przypadku chociażby osób z chorobą Hashimoto. Nie musiałam się za dużo głowić. Moje oczekiwana odnośnie produktów szybko zostały zaspokojone. Dostałam do przetestowania bazę STRONG. Jest to rewelacyjny produkt wzmacniający naturalne paznokcie. Utrzymuje się na paznokciach do 3-4 tygodni (rekordzistka nosiła 7 tygodni!). Można nią przedłużać nieco paznokcie, nadbudowuje niedoskonałości płytki, paznokcie szybciej rosną. Jest niesamowita! Może również służyć jako baza pod żel i UWAGA!... trzyma się u osób z osłabioną płytką, także chorujących na choroby tarczycy w tym Hashimoto.

Firma Chiodo Pro wciąż powiększa gamę kolorów o nowe kolekcje. Główną koordynatorką wprowadzającą nowości jest Ambasadorka EDYTA GÓRNIAK, która zadbała o idealne i modne kolory tej wiosny. Zapowiadają się kolejne, zapewne trafione edycje.

Lakiery lakierami, ale Chiodo to nie tylko lakiery hybrydowe. Firma profesjonalnie zadbała o produkty potrzebne do całej stylizacji dłoni. Denerwujący i mało profesjonalny byłby fakt, że pracujemy na lakierach hybrydowych Chiodo, a żelach z innych firm. Tak być nie musi. Teraz można pracować na pełnej gamie produktów. Mamy do dyspozycji żele do przedłużania, wzmacniania paznokci, żele konstrukcyjne, kolorowe, do zdobień, lakiery tradycyjne, pędzelki, formy, ozdoby, ręczniczki... Pamiętajmy o profesjonalizmie. Klient to widzi :)

Trwałość i wytrzymałość produktów zależy nie tylko od dobrego przygotowania, ale także od tego jakie produkty stosujemy od samego początku. Chemia zawarta w żelach, lakierach jest bardzo ważna, a pracując na jednej marce masz pewność, że będzie się wszystko trzymało tak jak należy. Mnie Chiodo Pro przekonało, a Ciebie?

Cieszy mnie fakt, że klienci odwiedzający mój salon są zaskoczeni ilością kolorów jakie posiadamy w swojej ofercie. Każda klientka znajdzie kolor dla siebie. Nowości jakie wprowadza firma ciągle nas zaskakują, idziemy z postępem, klienci to lubią.

Stylizacja paznokci na produktach Chiodo to czysta przyjemność. Chiodo Pro skradło moje serce i stało się częścią mojej zawodowej codzienności, a ja jako Instruktor stałam się częścią rodziny Chiodo Pro z czego jestem dumna.

Zapraszam do skorzystania z usług mojego salonu mieszczącego się w Dzierżoniowie. Prowadzimy szkolenia z marki Chiodo Pro.

Tekst: Anna Burdzy
Studio Urody Art &Beauty
os. Tęczowe 1 a
58-200 Dzierżoniów 
tel. 784 549 467 lub 512 168 055

Zredagowane na podstawie 
materiałów prasowych marki Chiodo Pro

 

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku