Styliści proponują

thumb okladkaBeata Berendowicz, dyrektor artystyczna Akademii Berendowicz&Kublin, opowiedziała o najnowszych trendach we fryzurach na sezon jesień-zima 2013 r. Jej wypowiedź ukazała się w „Moda i Styl”, magazynie Galerii Dominikańskiej, w której znajduje się salon fryzjerski naszej Akademii.

Więcej…

th_77_f2Racoon Polska będzie kontynuować współpracę z Justyną Steczkowską – ambasadorką marki, która od ponad roku wspiera swoim wizerunkiem markę.

Więcej…

thumb_O12v2_M_CZ12_N_V51Zafascynowany i zainspirowany przez surrealistyczne piękno przyrody Międzynarodowy
Zespół Kreatywnych Stylistów Color Zoom wspaniałość kolorów i różnorodność kształtów
natury przełożył dla GOLDWELL na modne kolory farb i stylizacje fryzur.

Więcej…

thumb_poster_70x100_UK-1Kobieta odważna to taka, która obnosi się niekonwencjonalnością swoich włosów i ubrań; która waży słodkość i siłę, nigdy nie tracąc z oczu swojej kobiecości; która wyłania się z determinacją i jest dumna ze swoich niedoskonałości, uprzedza trendy i zawsze pozostaje sobą.

Więcej…

thumb_Beauty_09Po pokazach mody w Nowym Jorku, Berlinie, Mediolanie, Paryżu i Londynie jednego możemy być absolutnie pewni: tegoroczna moda to przede wszystkim radość życia!

Więcej…

thumb_4Twoje marzenia i fantazje stały się realneWięcej...
th_MTRX11030056Wysokie Napięcie – kolekcja strzyżeń i koloryzacji MATRIX jesień/zima 2011 roku to wielkie święto czerwieni. Każda z fryzur to wielowymiarowy kolor i nieskończone możliwości stylizacji.

Więcej…

thumb_2011_jeanluc_portrait_cmykKobiety podążają swoją drogą, mając jasno określone cele. Ich radość z życia i pewność siebie są odzwierciedlone ekstrawaganckimi fryzurami, które JeanLuc Paris zinterpretował w kolekcji STRAIGHT na 2011 rok.

Więcej…

thumb_wild2FRAMESI WILD NATURE Kolekcja jesień-zima 2011/12Więcej...
thumb_green_envy_imagePunk Geisha to połączenie bardziej tradycyjnej stylistyki gejszy z nowoczesną stylistyką punkową. Dzięki koloryzacji Paintbox i Punk Geisha, Fudge prezentuje nam ekscytujące wizerunki, które pobudzają do kreatywności.

Więcej…

thumb_3_-_TresseTegoroczna Kolekcja Koloryzacji L`Oréal Professionnel SZYK wiosna-lato 2012 czerpie z koncepcji francuskiej doskonałości – la couture – która dzięki delikatnym i precyzyjnym ruchom zrewolucjonizowała świat mody i nadal pozostaje niezwykle silnym reprezentantem sztuki tekstylnej. W Kolekcji Koloryzacji L`Oréal Professionnel SZYK włosy są wszechstronnym materiałem przypominającym jedwabne włókno, za pomocą którego można stworzyć prawdziwe dzieła sztuki. Dzięki tej kolekcji sztuka fryzjerska zyskuje na wartości! W tym sezonie prawdziwa elegancja powraca na wybiegi!

Więcej…

th_188_sens_of_new_logoKolekcja ALFAPARF MILANO na 2012 rok jest wynikiem współpracy grupy ekspertów. ALFAPARF MILANO powierzyło IED, znanemu i doświadczonemu partnerowi, poszukiwanie trendów kojarzących się z wartościami marki. IED, wśród trendów obowiązujących w najbliższym sezonie, wyróżnił koncepcję stanowiącą punkt odniesienia, idealną do podkreślenia wartości marki Alfaparf Milano i stymulowania kreatywności fryzjerów. Fryzjerzy, partnerzy marki o szerokim międzynarodowym spojrzeniu przejęli koncepcję i przełożyli ją na propozycje stylistyczne.

Więcej…

thumb_IMG_0288_kadrRobert Wypych po raz kolejny udowadnia, że perfekcyjne obcięcie włosów daje niezliczoną możliwość późniejszych stylizacji fryzury. Potężną siłą tej propozycji jest również przemyślana koloryzacja, która podkreśla linię strzyżenia, stanowiąc jednocześnie dodatkowy walor fryzury.

Więcej…

thumb_11-17-11_PANI_Loreal_0471Jacek Tatomir, fryzjer legenda, wybitna osobowość w branży, ikona polskiego i międzynarodowego fryzjerstwa, Mistrz Europy we fryzjerstwie za swój dorobek i wkład artystyczny w rozwijanie fryzjerstwa w Polsce pod koniec ubiegłego roku otrzymał tytuł Honorowego Ambasadora marki L`Oréal Professionnel.

Więcej…

thumb_ChristopherKane_4096

Catwalk by Tigi

Więcej...
thumb_CarolineGoldwell prezentuje kolekcję Play Strong – jeden trend, wiele stylów.

Więcej…

thumb_149_sesja_kazimierz_fot._stemoKopciuszek zyskał nowy look. Zaskakuje pomysłowością i śmiałością.

Więcej…

thumb_dominika_1Fryzury: Dawid Cichowicz, Grzegorz Piłaciński
Koordynator projektu: Dawid Malczyk
Makijaż: MakeUp Institute, Ewa Winiarska
Fot.: Krzysztof Winiarski
Oprawa graficzna: Paweł Szczepanik, PionierPak

Więcej...
thumb_stylisci_proponuja_2Fot.: Paula „Pa” Olejniczak, Borys Tyszewski
Koncepcja, stylizacja, fryzury: Jacek Olejniczak
Make up: Julia WojciechowskaWięcej...
thumb_nowy_obrazFot.: Stefano Bidini
Stylizacja: Gandini Team


Więcej...

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku