Wywiady

1 mini

Czas na naturę. Czas na twórczość.

Ulepszona formuła, naturalne i certyfikowane składniki, wydajność oraz jeszcze skuteczniejsze działanie. Unikatowe składniki zawarte w bogatej formule kosmetyków, zostały opracowane dzięki współpracy laboratorium artégo z Uniwersytetem w Kalabrii. 

20 mini

Artyści, pasjonaci, wizjonerzy – wszyscy przesyceni twórczymi inspiracjami fryzjerskimi. 26 lutego we Wrocławiu odbyło się niezwykłe wydarzenie pod nazwą Przegląd Sztuki Fryzjerskiej – live show.

52 mini

Już w kwietniu podczas Targów LOOK w Poznaniu Kemon zaprezentuje wyjątkową kolekcję fryzur na sezon 2017/2018. O szczegóły pytamy Andrzeja Kawuloka, dyrektora artystycznego marki oraz Walerię Tokarzewską-Karaszewicz, projektantkę i stylistkę. 

 

29 miniRynek fryzjerski poznawał od 16 roku życia, pilnie obserwuje, wyciąga wnioski i na tej podstawie buduje swoją sieć salonów. Pomimo młodego wieku ma mocną świadomość biznesową, która pozwala mu być nie tylko jednym z najlepszych fryzjerów, ale także przedsiębiorcą, który z powodzeniem rozwija swój biznes. 

46 mini

Jak podsumujesz zakończony sezon? Gdzie się ścigałeś, z jakimi rezultatami? Tegoroczne problemy i miłe niespodzianki?
Pierwszym celem na ten sezon było przede wszystkim zapoznanie się z nowym motocyklem, poznanie jego możliwości oraz przygotowanie do kolejnego sezonu.

21 mini

W krótkiej rozmowie Mariusz opowie o swojej współpracy z Marką Kemon, aktualnych projektach oraz planach na przyszłość.
Stylista Marki Kemon, Mariusz Stawski. Proszę opowiedzieć o współpracy z Marką.

59 mini

Jakie motto przyświeca Ci w pracy? Czym kierujesz się w swojej codziennej pracy?
B.K: Uśmiech przede wszystkim. Nawet najlepsza fryzura nie poprawi ponurego wizerunku, dlatego właśnie należy dbać o zadowolenie każdego klienta.

17 mini

Gdyński Salon Modnej Fryzury ADARA odwiedziła Ambasadorka marki Kemon, popularna aktorka, Barbara Kurdej-Szatan. O spotkaniu tym rozmawiamy z właścicielką salonu, Panią Izabelą Lesnow.

23 mini
Brzytwy, gorące ręczniki, olejki, pomady... 24 kwietnia we wrocławskiej Hali Stulecia odbyły się I Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Barberingu – Masters of Barber. 
36 mini
Chcąc sprostać wymaganiom naszych klientów, dzielimy się wiedzą, pogłębiamy ją, odpowiadamy na Państwa pytania. Stylizacje do filmów wykonał wieloletni instruktor Marki Kemon – Szymon Niemczyński, na co dzień pracujący w swoim salonie Hair Gallery w Gdańsku. Chcąc przybliżyć koncepcję projektu, zadaliśmy mu kilka pytań, w których wyjaśnia założenia oraz zdradza, na co mogą liczyć przyszli widzowie.
31 mini
Wywiad z właścicielką firmy – dystrybutorem marki ORising i Eliokap Top Level – Mariolą Gruszecką
31 mini
W związku ze zbliżającą się premierą kolekcji stylizacji, polskich instruktorów marki Kemon, która będzie miała miejsce podczas Targów Look 2016, zapytaliśmy Andrzeja Kawuloka – dyrektora artystycznego Marki – o kilka szczegółów dotyczących tego wydarzenia.
35 mini
Kiedy rozmawialiśmy ostatnio, wspominał Pan o planach związanych z otwarciem salonu w Warszawie. Od ponad dwóch lat taki salon działa. Proszę powiedzieć, czy jest właśnie taki, jak go Pan sobie wymarzył?
232 mini
Wywiad ze specjalistą szwajcarskiego zabiegu
Na rynku fryzjerskim pojawiła się totalna nowość, produkt do odbudowy mostków dwusiarczkowych we włosach, plex JunctioX. Na pytania o szwajcarskim systemie odpowiada specjalista marki – Dawid Pater z Pracowni Pater w Krakowie, związany z marką od samego początku i wykonujący kilka zabiegów każdego dnia.
Strona 1 z 2

Kurier Fryzjerski Nr 6/2017

Kurier Fryzjerski Nr 6/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku