Wywiady
BotoxO botoxie do włosów, jego zastosowaniu, bezpiecznym i umiejętnym stosowaniu rozmawiamy z Marcelem Kaluszkiewiczem. Marcel, mimo młodego wieku, zdążył już zapracować na bardzo rozpoznawalne w branży nazwisko, czego efektem jest znalezienie się niedawno na drugim miejscu rankingu „Najbardziej utalentowanych fryzjerów” magazynu F5.

1 mini

Czas na naturę. Czas na twórczość.

Ulepszona formuła, naturalne i certyfikowane składniki, wydajność oraz jeszcze skuteczniejsze działanie. Unikatowe składniki zawarte w bogatej formule kosmetyków, zostały opracowane dzięki współpracy laboratorium artégo z Uniwersytetem w Kalabrii. 

20 mini

Artyści, pasjonaci, wizjonerzy – wszyscy przesyceni twórczymi inspiracjami fryzjerskimi. 26 lutego we Wrocławiu odbyło się niezwykłe wydarzenie pod nazwą Przegląd Sztuki Fryzjerskiej – live show.

52 mini

Już w kwietniu podczas Targów LOOK w Poznaniu Kemon zaprezentuje wyjątkową kolekcję fryzur na sezon 2017/2018. O szczegóły pytamy Andrzeja Kawuloka, dyrektora artystycznego marki oraz Walerię Tokarzewską-Karaszewicz, projektantkę i stylistkę. 

 

29 miniRynek fryzjerski poznawał od 16 roku życia, pilnie obserwuje, wyciąga wnioski i na tej podstawie buduje swoją sieć salonów. Pomimo młodego wieku ma mocną świadomość biznesową, która pozwala mu być nie tylko jednym z najlepszych fryzjerów, ale także przedsiębiorcą, który z powodzeniem rozwija swój biznes. 

46 mini

Jak podsumujesz zakończony sezon? Gdzie się ścigałeś, z jakimi rezultatami? Tegoroczne problemy i miłe niespodzianki?
Pierwszym celem na ten sezon było przede wszystkim zapoznanie się z nowym motocyklem, poznanie jego możliwości oraz przygotowanie do kolejnego sezonu.

21 mini

W krótkiej rozmowie Mariusz opowie o swojej współpracy z Marką Kemon, aktualnych projektach oraz planach na przyszłość.
Stylista Marki Kemon, Mariusz Stawski. Proszę opowiedzieć o współpracy z Marką.

59 mini

Jakie motto przyświeca Ci w pracy? Czym kierujesz się w swojej codziennej pracy?
B.K: Uśmiech przede wszystkim. Nawet najlepsza fryzura nie poprawi ponurego wizerunku, dlatego właśnie należy dbać o zadowolenie każdego klienta.

17 mini

Gdyński Salon Modnej Fryzury ADARA odwiedziła Ambasadorka marki Kemon, popularna aktorka, Barbara Kurdej-Szatan. O spotkaniu tym rozmawiamy z właścicielką salonu, Panią Izabelą Lesnow.

23 mini
Brzytwy, gorące ręczniki, olejki, pomady... 24 kwietnia we wrocławskiej Hali Stulecia odbyły się I Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Barberingu – Masters of Barber. 
36 mini
Chcąc sprostać wymaganiom naszych klientów, dzielimy się wiedzą, pogłębiamy ją, odpowiadamy na Państwa pytania. Stylizacje do filmów wykonał wieloletni instruktor Marki Kemon – Szymon Niemczyński, na co dzień pracujący w swoim salonie Hair Gallery w Gdańsku. Chcąc przybliżyć koncepcję projektu, zadaliśmy mu kilka pytań, w których wyjaśnia założenia oraz zdradza, na co mogą liczyć przyszli widzowie.
31 mini
Wywiad z właścicielką firmy – dystrybutorem marki ORising i Eliokap Top Level – Mariolą Gruszecką
31 mini
W związku ze zbliżającą się premierą kolekcji stylizacji, polskich instruktorów marki Kemon, która będzie miała miejsce podczas Targów Look 2016, zapytaliśmy Andrzeja Kawuloka – dyrektora artystycznego Marki – o kilka szczegółów dotyczących tego wydarzenia.
35 mini
Kiedy rozmawialiśmy ostatnio, wspominał Pan o planach związanych z otwarciem salonu w Warszawie. Od ponad dwóch lat taki salon działa. Proszę powiedzieć, czy jest właśnie taki, jak go Pan sobie wymarzył?
Strona 1 z 2

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku