Z kraju i ze świata

38 mini

Targi fryzjersko-kosmetyczne w Poznaniu to fascynujące dni, kipiące bogactwem wydarzeń, konkursów, prezentacjami nowości kosmetycznych i fryzjerskich. Na stoisku Progress Września wyeksponowane zostały kosmetyki Kosswell, Artistique, RefectoCil oraz nożyczki fryzjerskie 3 Clavelesi akcesoria fryzjerskiexhair.

37 mini

Oficjalny dystrybutor OLYMP w Polsce, firma JBS Kisielewski Turos Kisielewski sp. j. z Gdańska, zaprezentowała niezwykle bogaty i różnorodny asortyment niemieckiej marki podczas poznańskich targów.

kevin murphy dawid wolinski mini

31 maja 2017 r. w warszawskim STUDIO ATMprzy Wale Miedzeszyńskim 384 odbył siępokaz jubileuszowej kolekcji Dawida Wolińskiego. Od 4 sezonów projektant kwestię wykonania fryzur modelek, biorących udział w pokazie, powierza marce KEVIN.MURPHY.

informacja prasowa marka kemon z maciejem zieniem mini

W poniedziałek 12 czerwca br. w Teatrze Wielkim w Warszawie Maciej Zień zaprezentował swoją najnowszą kolekcję, „First Lady”. Wyjątkowe stylizacje uzupełniły fryzury modelek, za które byli odpowiedzialni styliści KEMON. Marka była także jednym ze sponsorów pokazu.

27 mini

Ostatnie miesiące to dla Goldwell czas wizerunkowych zmian. Stylizacja StyleSign oraz pielęgnacja Dualsenses zyskały nowe opakowania, zapachy, formuły. Zmiany te zostały bardzo dobrze przyjęte przez gości targów.

23 mini

Wspaniała atmosfera, tysiące odwiedzających nas klientów zarówno tych stałych jak i nowych. Cudowne uczucie kiedy chcecie do nas wracać!

 

18 mini

Polska premiera luksusowego oblicza Goldwell – serii Kerasilk – już za nami. Z serią wyjątkowych produktów mogli zapoznać się uczestnicy Targów LOOK w Poznaniu.

17 mini

W dniach 22-23 kwietnia odbyła się kolejna edycja targów fryzjerskich LOOK 2017 w Poznaniu.

Marka Prosalon w tym roku gościła na targach jako wystawca. 

13 mini

Poznań zawsze był ważnym miejscem na fryzjerskiej mapie Polski. Ostatnio przypomniał o sobie 22 kwietnia, podczas najświeższej edycji ArtegoPrestigeNight. Uczestnicy mieli okazję poznać najnowsze techniki i trendy, otrzeć się o świat mody i zobaczyć prawdziwe gwiazdy. Prezentujemy relację z tego wydarzenia.

 

10 mini

21-22 października 2017 – Po trzech niezwykle udanych edycjach jesiennego tandemu BEAUTY FORUM & SPA i Hair Forum Poland, przyszedł czas na niezależność! 21-22.10.2017 r. Hair Forum Poland zagości w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w nowej formule.

5 mini

Farba do koloryzacji włosów Prosalon COLOR ART została laureatem Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich. Produkt ten firma Chantal zgłosiła do konkursu podczas Forum Fryzjerstwa LOOK w ramach dorocznych Targów, 22-23 kwietnia 2017 roku w Poznaniu.

3 mini

Jeśli chcesz znaleźć się w elicie fryzjerów musisz nieustannie poszerzać swoje horyzonty, rozwijać umiejętności pod okiem najlepszych i ciągle inwestować w wiedzę.

kf gala prosalon mini

Wielka Gala Prosalon Professional
(goście specjalni: Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt)
10-11.06.2017, Hotel Panorama, Mszczonów k. Warszawy

 

zaproszenie do wspolpracy przy okazji festiwalu fryzjerskiego hair fair 2017 mini

Festiwal Hair to wydarzenie dla fryzjerów o innowacyjnej formule, skupiające branżę, dla której ważne jest podążanie za najnowszymi trendami. 

Strona 1 z 19

Kurier Fryzjerski Nr 4/2017

Kurier Fryzjerski Nr 4/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku