Z kraju i ze świata
DSC 354326. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Tym razem zagramy dla oddziałów położniczych. Już po raz trzynasty KEMON aktywnie angażuje się w tę inicjatywę, aby wesprzeć Jurka Owsiaka i zdobyć jak największą ilość pieniędzy dla najbardziej potrzebujących.
Kemon KoncentratortlenuOferowany przez KEMON zabieg infuzji tlenowej polega na regeneracji komórek włosów i skóry. Zawarty w preparacie kwas hialuronowy sprawia, iż efekty widoczne są praktycznie od razu!
IMG 0433Fuerteventura to druga co do wielkości wyspa archipelagu Wysp Kanaryjskich, która zawdzięcza swoją nazwę silnemu wiatrowi. To mekka windsurferów, która zapewnia świetne warunki do oddania się swojej pasji.
Instruktor miniJBS sp. j. – oficjalny dystrybutor Goldwell w Polsce – uruchamia nową, wspaniałą akademię fryzjerską. W z wiązku z prężnym rozwojem poszukuje instruktora fryzjerstwa marki Goldwell.
20171007 URODA 1627350 firm i marek z Polski i zagranicy, 8 tysięcy zwiedzających, imponujący program, ponad 50 fantastycznych wydarzeń z udziałem światowej sławy stylistów, porady ekspertów, emocjonujące konkursy, najświeższe trendy, innowacyjne produkty i specjalne targowe ceny. Targi URODA potwierdziły swoją rangę i niekwestionowaną wysoką pozycję na mapie wiodących profesjonalnych wydarzeń branży kosmetycznej i fryzjerskiej. Warto tu być!
MOIL  AW 0450Po raz kolejny eleganckie stoisko Moroccanoil przyciągnęło tłumy na targach fryzjerskich. Podczas Hair Forum w Warszawie luksusowe produkty marki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a pokazy zespołu edukacji inspirowały fryzjerów do kreowania nowych stylizacji.
6Zakończył się program „#Supermodelka Plus Size”, którego jednym ze sponsorów była marka KEMON. Jego ekspertem był Klaudiusz Iciek „Claudius” – stylista marki, który wraz ze swoim zespołem dbał o włosy uczestniczek oraz jurorów. Już na początku przygotował metamorfozy kandydatek, a podczas kolejnych odcinków stworzył setki fryzur.
13KEMON szturmem podbija świat mody. Marka była odpowiedzialna za kreację fryzur podczas pokazów mody Macieja Zienia i Lidii Kality oraz na planie show „#Supermodelka Plus Size”. Oprócz udziału we wspomnianych akcjach KEMON postanowił w dalszym ciągu eksplorować niezwykle kreatywny i barwny świat mody.
 MG 5024Październikowy weekend 21-22.10.2017 r. z targami Hair Forum Poland był prawdziwą ucztą dla pasjonatów sztuki stylizacji, koloryzacji i oryginalnych cięć. Solowe wydanie imprezy ukazało niezwykle kreatywne i wszechstronne oblicze branży fryzjerskiej.
kevinminiWieczorem 6 listopada w warszawskim klubie Palladium marka KEVIN.MURPHY zaprezentowała na dużej scenie najciekawsze trendy z wybiegów z całego świata. To inspirujące wydarzenie podsumowujące kierunki w modzie odbyło się już 4 rok z rzędu!
57R30A5480Polscy fryzjerzy jako pierwsi w Europie mają możliwość zapoznania się z profesjonalną gamą farb #mydentity! Jej twórcą jest znany na całym świecie fryzjer, wirtuoz koloru – Guy Tang. Na punkcie jego koloryzacji oszalał już cały świat!
EVENT WS 5 mini19 listopada 2017 Prosalon Professional serią pokazów szkoleniowych i premierą nowej, profesjonalnej serii kosmetyków do pielęgnacji włosów Intensis zainaugurował wejście na śląski rynek.
culumDSC 9655 miniPodczas listopadowych targów LNE w Krakowie dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających cieszyła się austriacka firma CulumNATURA® – pionier ekologicznej pielęgnacji w Europie oraz uznany szkoleniowiec fryzjerów i kosmetyczek naturalnych.
HIPERWALL miniAplikacja zastępuje tradycyjny katalog drukowany i obejmuje w szczególności szczegółowy program targów z odesłaniem do opisów wydarzeń wokół targowych, listę wystawców z numerami stoisk, interaktywną mapkę stoisk i ważnych miejsc aktywności targowych, pełną agendę z możliwością dodawania do własnego kalendarza wybranych, ulubionych wydarzeń czy wykładów, ważne osobistości obecne na targach, social-media, panel z możliwością dodawania zdjęć z imprezy...
 
Strona 1 z 20

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku