Z kraju i ze świata
spot-style-2017-1651Fryzjerów jest wielu, ale polski Mistrz Fryzjerstwa może być tylko jeden. Spośród tysięcy kandydatów wybierze go jury pod przewodnictwem Macieja Maniewskiego. Fryzjerów ocenią również Alicja Napiórkowska i Michał Piróg. „Mistrzowskie cięcie” to dowód na to, że nadchodzi nowy trend – fryzjerstwo. Kolejne odcinki o 14:45 w każdą sobotę w TVN STYLE. Każdy ma też dodatkowych bohaterów. To kosmetyki do zadań specjalnych, produkty, które pomagają uczestnikom w realizacji kolejnych zadań. Poznajcie linie Hair Care, Fixton i HS3 marki FARMAGAN.
9Styliści fryzur Kemon ostatni weekend wakacji – 25 i 26 sierpnia – spędzili w Sopocie, który stał się w tym czasie prawdziwą stolicą mody. Dwa dni zostały wypełnione licznymi pokazami, na których nie mogło zabraknąć produktów marki Kemon oraz niezastąpionej ekipy stylistów z naszych firmowych salonów!
 
Moroccanoil-Roadshow-Muenchen-19062017-13x19cm-JMai 1611Sięgnij po międzynarodowy sukces z Moroccanoil

72 mini

URODA Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie
Gdańsk, 7-8 października 2017 | AMBEREXPO

 

70 mini

Wakacje za nami, a już wielkimi krokami zbliża się największe branżowe wydarzenie jesieni: – XVII Festiwal Hair Fair i Targi Beauty Fair w Katowicach. 

64 mini

To dzięki Wam – nasi drodzy klienci, były to bardzo pracowite dni, pełne wrażeń i nowych wyzwań. To dla Was tworzymy miejsce, w którym nieustająco dbamy o rozwój naszego zespołu. 

50 mini

Dziennikarze branżowi i blogerzy z Polski odkryli podczas Dni Polskiej Prasy świat kosmetyki w pełni naturalnej CulumNATURA® – pioniera ekologicznej pielęgnacji oraz uznanego szkoleniowca fryzjerów i kosmetyczek naturalnych.

43 mini

Profesjonalnie, kreatywnie, z pasją!

Jesień z pewnością nie będzie szaro–bura. Czwarta edycja targów Hair Forum Poland to inspirujący, wielobarwny, dwudniowy festiwal sztuki fryzjerstwa celebrujący piękno, kreatywność, zamiłowanie do nauki i pasję tworzenia.

miniplussize„#Supermodelka Plus Size” to program, który z ponad tysiąca kandydatek ma wyłonić pierwszą w Polsce profesjonalną supermodelkę w rozmiarze plus. W drodze do zwycięstwa kandydatkom pomagają eksperci. Jednym z nich jest Klaudiusz Iciek „Claudius” – stylista marki KEMON. Jakich kosmetyków używa, by włosy były atutem uczestniczek i ich bronią w walce o tytuł?

27 mini

W czerwcu w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie zaprezentowana została najnowsza kolekcja Macieja Zienia, „First Lady”. Kobiece stylizacje uzupełniono fryzurami autorstwa stylistów KEMON. Marka była także jednym ze sponsorów pokazu.

12 mini

Włoska marka SENS.US inspiruje klientów swoimi najwyższej jakości produktami, innowacyjnymi zabiegami, kreatywnymi rozwiązaniami oraz niezapomnianymi szkoleniami, które odbywają się w najpiękniejszych miejscach na świecie.

 

10 mini

Czy chciałbyś zachęcić swoich klientów do poznania produktów i usług premium oraz rozkochać ich w świecie Kerasilk – luksusowego segmentu Goldwell? 

59 mini

Premiera kolekcji AVALON#17, pokazy fryzjerskie, wyjątkowe stoisko i goście specjalni – z myślą o kwietniowych Targach LOOK marka KEMON przygotowała wiele atrakcji. 

56 mini

Festiwal Fryzjerski Hair Fair to 17 lat tradycji targowej, prestiż, jakość i zaufanie branży. To niesamowite wydarzenie będzie miało miejsce w Międzynarodowym Centrum Kongresowym – najnowocześniejszym obiekcie targowym w Europie. 

Strona 1 z 19

Kurier Fryzjerski Nr 6/2017

Kurier Fryzjerski Nr 6/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku