Z kraju i ze świata

59 mini

Premiera kolekcji AVALON#17, pokazy fryzjerskie, wyjątkowe stoisko i goście specjalni – z myślą o kwietniowych Targach LOOK marka KEMON przygotowała wiele atrakcji. 

56 mini

Festiwal Fryzjerski Hair Fair to 17 lat tradycji targowej, prestiż, jakość i zaufanie branży. To niesamowite wydarzenie będzie miało miejsce w Międzynarodowym Centrum Kongresowym – najnowocześniejszym obiekcie targowym w Europie. 

51 mini

Ogromne wizualizacje z portugalską supermodelką Sarą Sampaio, nową Ambasadorką Moroccanoil, z daleka zapraszały do odwiedzenia stoiska izraelskiej marki.

38 mini

Targi fryzjersko-kosmetyczne w Poznaniu to fascynujące dni, kipiące bogactwem wydarzeń, konkursów, prezentacjami nowości kosmetycznych i fryzjerskich. Na stoisku Progress Września wyeksponowane zostały kosmetyki Kosswell, Artistique, RefectoCil oraz nożyczki fryzjerskie 3 Clavelesi akcesoria fryzjerskiexhair.

37 mini

Oficjalny dystrybutor OLYMP w Polsce, firma JBS Kisielewski Turos Kisielewski sp. j. z Gdańska, zaprezentowała niezwykle bogaty i różnorodny asortyment niemieckiej marki podczas poznańskich targów.

kevin murphy dawid wolinski mini

31 maja 2017 r. w warszawskim STUDIO ATMprzy Wale Miedzeszyńskim 384 odbył siępokaz jubileuszowej kolekcji Dawida Wolińskiego. Od 4 sezonów projektant kwestię wykonania fryzur modelek, biorących udział w pokazie, powierza marce KEVIN.MURPHY.

informacja prasowa marka kemon z maciejem zieniem mini

W poniedziałek 12 czerwca br. w Teatrze Wielkim w Warszawie Maciej Zień zaprezentował swoją najnowszą kolekcję, „First Lady”. Wyjątkowe stylizacje uzupełniły fryzury modelek, za które byli odpowiedzialni styliści KEMON. Marka była także jednym ze sponsorów pokazu.

27 mini

Ostatnie miesiące to dla Goldwell czas wizerunkowych zmian. Stylizacja StyleSign oraz pielęgnacja Dualsenses zyskały nowe opakowania, zapachy, formuły. Zmiany te zostały bardzo dobrze przyjęte przez gości targów.

23 mini

Wspaniała atmosfera, tysiące odwiedzających nas klientów zarówno tych stałych jak i nowych. Cudowne uczucie kiedy chcecie do nas wracać!

 

18 mini

Polska premiera luksusowego oblicza Goldwell – serii Kerasilk – już za nami. Z serią wyjątkowych produktów mogli zapoznać się uczestnicy Targów LOOK w Poznaniu.

17 mini

W dniach 22-23 kwietnia odbyła się kolejna edycja targów fryzjerskich LOOK 2017 w Poznaniu.

Marka Prosalon w tym roku gościła na targach jako wystawca. 

13 mini

Poznań zawsze był ważnym miejscem na fryzjerskiej mapie Polski. Ostatnio przypomniał o sobie 22 kwietnia, podczas najświeższej edycji ArtegoPrestigeNight. Uczestnicy mieli okazję poznać najnowsze techniki i trendy, otrzeć się o świat mody i zobaczyć prawdziwe gwiazdy. Prezentujemy relację z tego wydarzenia.

 

10 mini

21-22 października 2017 – Po trzech niezwykle udanych edycjach jesiennego tandemu BEAUTY FORUM & SPA i Hair Forum Poland, przyszedł czas na niezależność! 21-22.10.2017 r. Hair Forum Poland zagości w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w nowej formule.

5 mini

Farba do koloryzacji włosów Prosalon COLOR ART została laureatem Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich. Produkt ten firma Chantal zgłosiła do konkursu podczas Forum Fryzjerstwa LOOK w ramach dorocznych Targów, 22-23 kwietnia 2017 roku w Poznaniu.

Strona 1 z 19

Kurier Fryzjerski Nr 4/2017

Kurier Fryzjerski Nr 4/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku