Porady

59 mini

Jedną z bardziej uciążliwych reakcji skórnych jest swędząca skóra głowy. Problem ten jest bardzo często spotykany w praktyce trychologa kosmetologicznego. Jego głównymi przyczynami są poparzenia słoneczne oraz złe nawyki pielęgnacyjne.

56 mini

Sezony zmieniają się, niczym kryształki w kalejdoskopie. Jak się okazuje, równie kolorowe i kreatywne wizje widać coraz częściej na głowach naszych Klientek i w naszych propozycjach, ale po kolei.

 

51 mini

Dzień ślubu jest dla Nas, kobiet, TYM najważniejszym w życiu. Wtedy nie liczy się tylko dobór fryzury, ale również makijaż i koloryzacja, aby na własny ślub nie pójść z odrostami. Każda Panna Młoda chce w tym wyjątkowym dniu mieć tą najpiękniejszą i wymarzoną fryzurę, która dopełni całość wyglądu. 

48 mini

Byłem roztrzęsiony. Przejęty do głębi. W kamienicy, w której jest mój salon, mieszka osoba, którą uwielbiam i która jest bliska mojemu sercu. Do dzisiaj nie wiem, jak ma na imię. 

46 mini

Fryzjerów jest wielu, ale polski Mistrz Fryzjerstwa może być tylko jeden. Jesienią na antenie TVN Style debiutuje program „Mistrzowskie cięcie”. Premierowy odcinek zobaczymy 9 września. Czego można się spodziewać? Zapytaliśmy o to Macieja Maniewskiego, jurora programu.

45 mini

Moi Drodzy! Przez wiosnę i lato towarzyszyły nam proste cięcia, kontury, geometrie, jako całość fryzury bądź jej elementy. Paradoksalnie było również dużo zwiewności, lekkości i zabawy teksturą włosa. 

41 mini

– Oski weź mnie tu przytul i powiedz, że będzie dobrze, bo od własnego chłopa to raczej pocieszenia nie dostałam – weszła i od razu wtuliła się we mnie jak mała dziewczynka.
– Ej, co się stało? – w takiej sytuacji nie dało się nie zapytać. Wyglądała naprawdę mizernie.

 

39 mini

Bioactive HS3 marki FARMAGAN to kosmetyki, które pokochały klientki salonów Maniewski. Drugie życie dla włosów i efekt modelowania utrzymujący się przez kilka tygodni robią wrażenie również na branży fryzjerskiej. 

38 mini

Poprzez konturowanie brody można nie tylko odświeżyć jej wygląd, ale przede wszystkim, podkreślić kształt twarzy. Odpowiednio dobrany kontur może zdziałać cuda i optycznie wyszczuplić, bądź też zaokrąglić twarz. 

35 mini

Wszyscy właściciele samochodów posiadają obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne OC. Część z nich, nawet znaczna, wykupuje dodatkowe ubezpieczenie na wypadek, gdyby coś się stało i nie trzeba było pokrywać kosztów z własnej kieszeni. 

31 mini

– Oskar on wyjeżdża na dwa tygodnie do pracy jako instruktor windsurfingu. Na pewno jakąś niunię zdybie i przeleci. Nie wytrzymam tego. Jesteśmy razem od roku, mówi, że mnie kocha, ale na pewno coś przelatuje na boku. Bo niby dlaczego się w nocy na fejsie świeci, a do mnie nie pisze.
– Lusi, nakręciłaś się.

 

bachon krolowaOlka miała kompletną obsesję na punkcie swojego wyglądu. Podporządkowała mu całe swoje życie: kosmetyczka, fitness, dieta. Strzała miłości trafiła ją z pół roku temu. Mimo metrykalnej trzydziestki, zakochała się jak dziewczynka, co oczywiście nasiliło jej walkę o perfekcyjny wygląd. I wtedy zaczęła łysieć. Włosy wypadały jej na potęgę. Wiele lat pracuję, ale czegoś takiego nigdy nie widziałem. Robiliśmy zabiegi i tak układałem jej fryzury, że ktoś z zewnątrz pewnie nie zauważył, ale przy bliższym przyjrzeniu się, był autentyczny dramat.

 

57 mini

Dlaczego tak Cię wkurzam z moim doświadczaniem siebie i życia? Ciągle, jak się spotykamy, to przypomina mi się historia, którą gdzieś opowiadała kiedyś Katarzyna Miller, ta psycholożka. 

52 mini

Na początku wszyscy są zachwyceni jak mówimy, że bierzemy się za siebie. Że coś tam chcemy zmienić: schudnąć, pójść na terapię, zacząć zdrowo żyć. 

Strona 1 z 2

Kurier Fryzjerski Nr 6/2017

Kurier Fryzjerski Nr 6/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku