Porady
ws zdjecie produktyPiękne oraz zdrowe włosy to jeden z największych atutów urody i tym samym marzenie większości osób. Czasem jednak droga do idealnej fryzury nie jest łatwa, bo mimo szerokiej oferty kosmetyków pielęgnacyjnych, wcale nie jest łatwo znaleźć najlepsze dla siebie. Bywa, że nawet markowy, pachnący kosmetyk może nam nie służyć, a nawet wyrządzić włosom wiele szkód. Z czego to wynika? Jak się przed tym uchronić?
 

IMG 1075Najlepsze, co może być dla właściciela salonu, to baza stałych, lojalnych klientów. Nie możesz liczyć na jednorazowego klienta, który przyjdzie raz na jakiś czas. Lepiej przecież mieć pełny grafik na określony czas do przodu.

DSC 5071-2mCzasami, idąc ulicami Krakowa, myślę sobie, dlaczego tak wiele kobiet się oszpeca fryzurą, strojem, makijażem.
 KW15223mm POPRCiągle ten wątek do mnie wraca...
DSC050KopiaZbliża się najlepszy czas w roku, który chyba wszyscy uwielbiają, najbardziej kolorowy, klimatyczny, najcieplejszy mimo pogody, najbardziej lubiany przez dzieci i znienawidzony przez gospodynie domowe;)
 
Fotolia 32745479 MPrzetłuszczanie się skóry głowy zaraz po nadmiernej utracie włosów jest jednym z bardziej uciążliwych problemów z jakimi zgłaszają się do nas klienci. Nieestetycznie wyglądające tłuste włosy już kilka godzin od umycia powodują duży dyskomfort. Tłuste włosy to nie jedyny problem. Często na skórze głowy pojawiają się krostki, a skóra staje się swędząca, zaczerwieniona i podrażniona.
skanowanie0062Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję odważnym fryzjerom i ich Klientkom. Dzięki Wam wraca mi wiara, że wyobraźnia i kreatywność nie umarły.
TomekAndrzej
Sprawdź, jak ich nie popełniać
• Jak najczęściej niszczymy swoje włosy – wyniki najnowszego badania.
• Sposoby na olśniewającą i zdrową fryzurę – porady specjalistów.
received 775581539268759Mistrzostwa Świata 2017 Paryż OMC! Wrzesień 16,17,18! To magiczna chwila i ogrom emocji. Na tą chwilę czeka prawie cały świat fryzjerstwa. Zawodnicy z całego świata tworzą poszczególne kadry, które reprezentują swoje państwa, walcząc o jak najlepsze noty dla nich.
Fotolia 5966278 Subscription LLudzie/klienci często pytają mnie jak to jest być fryzjerką, jakie są wady i zalety i czy ot tak można zostać fryzjerem, ile trzeba się uczyć, czy szkolenia są ważne i o wiele innych rzeczy związanych z wykonywanym przeze mnie zawodem. Na te trudne pytania postaram się dzisiaj odpowiedzieć, dzieląc się moimi spostrzeżeniami na temat tej profesji.
IMG 1075Błędy się zdarzają i popełniają je nawet Ci najwięksi i najlepsi. Ważne jest jednak to, żeby tych błędów nie powtarzać. Najlepiej uczyć się na czyichś błędach. Dlatego piszę bloga i dlatego uczę Was czego nie robić, a co robić oraz jak już robić, to w jaki sposób. Sam popełniłem tych błędów dużo za dużo, ale to mnie też sporo nauczyło. Niestety wówczas nie było takich miejsc jak mój blog, który daje dużo darmowej, cennej wiedzy. To sobie trochę posłodziłem ;)
1Wygląd często definiuje człowieka. Starannie ułożona fryzura i zdrowe lśniące włosy są naszą ozdobą. Jednakże, aby prawidłowo zadbać o włosy, często potrzeba wielu kosmetyków i zabiegów, jak również prawidłowych schematów pielęgnacyjnych.
polishbeauty– Oskar, ale mam dla ciebie historię. Sama w nią uwierzyć nie mogę. W pracy przyszła do nas nowa dziewczyna do zespołu...
oskNieustannie zadziwia mnie to, że czasem wystarczy tylko patrzeć. Nic nie robić. A życie samo podpowiada nam najdziwniejsze scenariusze.
Strona 1 z 3

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku