Włosy po zimie potrzebują regeneracji podobnie, jak inne części naszego ciała. Osłabione, suche z rozdwojonymi końcówkami wyglądają na szare i matowe. Mają skłonność do wypadania i są łamliwe. A wszystko to przez ciągłe zmiany temperatur, suche powietrze czy niewłaściwe preparaty przeciążające włosy.

Istnieje wiele sposobów na odżywienie zmęczonych włosów, zarówno tych profesjonalnych jak i tych domowych. Począwszy od wyspecjalizowanych urządzeń regenerujących aż po maski i odżywki z domowej spiżarni. Wybierając jednak to co fachowe wśród różnych zabiegów fryzjerskich odnaleźć można urządzenie MicroMist.Kuracja ta poprzez zastosowanie wytworzonej przez fale ultradźwiękowe mgły wodnej pozwala na całkowite wniknięcie użytego preparatu w strukturę włosa i odżywienie go od nasady. Skuteczność tej metody związana jest z samym działaniem wspomnianej wcześniej mikroskopijnej mgiełki, która dzięki lekkiej strukturze wnika w konstrukcję włosa poczynając od naskórka aż po najgłębsze jego warstwy. Za jej pośrednictwem użyty podczas zabiegu produkt regenerujący trafia do miejsc, które wymagają odżywienia. Dodatkowo ważną funkcję spełnia system chłodzący, w który wyposażone jest urządzenie. W ostatniej fazie zabiegu włosy zostają ochłodzone a łuska włosa zamyka się, co pozwala na zatrzymanie preparatu w ich strukturze znacznie dłużej. Po kuracji włosy stają się silniejsze a efekt zauważalny jest już po pierwszym zabiegu.

Dlaczego MicroMist? Po pierwsze odżywia uszkodzone włosy od samej nasady. Po drugie daje zadawalające rezultaty już po pierwszym użyciu. Po trzecie nie działa na włosy szkodliwie. Inne kuracje działając przez zastosowanie pary, która wytwarzana jest w wysokich temperaturach do 100 ºC, negatywnie wpływają na stan włosa, w MicroMist mgiełka powstaje poprzez wykorzystanie ultradźwięków, a więc w temperaturze nie większej niż 50 ºC, dzięki czemu nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

 MicroMist to zwiększona skuteczność w zaawansowanej technologii. Na zabieg i odświeżenie włosów zaprasza Creativo Hair Studio. Ekskluzywny salon fryzjerski z profesjonalnymi stylistami szkolonymi pod okiem Macieja Majewskiego.

Więcej informacji na stronie: www.creativostudio.pl

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku