prowadzacaRedaktor prowadząca
Joanna Sikorska
Prezentujemy Państwu „Kurier Fryzjerski” – najnowszy, polski magazyn branży fryzjerskiej i kosmetycznej na miarę XXI wieku, który jest naszą odpowiedzią na przeciętność obecną w mediach prasowych.

Obserwując szybki rozwój rynku usług fryzjersko-kosmetycznych oraz rosnącą świadomość Klientów i Czytelników, pragniemy wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom, proponując produkt nowoczesny i profesjonalny.
„Kurier Fryzjerski” porusza wszystkie kwestie związane ze sztuką fryzjerską. To poradnik dla osób szukających informacji i inspiracji, poparty naszym wieloletnim doświadczeniem redakcyjnym i branżowym. Mamy nadzieję, że wzorem światowych odpowiedników jest i będzie nieodzownym narzędziem pracy aktywnego fryzjera i stylisty. To także magazyn dla Klientów salonów, którzy mają możliwość zapoznania się ze światowymi tendencjami w stylizacji, koloryzacji i pielęgnacji włosów oraz bycia w centrum najciekawszych wydarzeń branżowych z kraju i ze świata.

Na łamach naszego magazynu zamieszczane są aktualne kolekcje światowych stylistów, techniki strzyżeń i koloryzacji, relacje z imprez targowych i szkoleń, wywiady oraz prezentacje firm działających w branży. Przedstawiamy informacje o najnowszych produktach, trendach oraz podpowiadamy, jak efektywnie i skutecznie zarządzać salonem. Pragniemy tworzyć produkt prestiżowy i nowatorski, współpracując z uznanymi autorytetami ir ekspertami z wielu dziedzin.
Wprowadzenie na rynek „Kuriera Fryzjerskiego” spotkało się z dużym zainteresowaniem i pozytywnymi reakcjami ze strony znaczących firm i instytucji oraz zaowocowało nawiązaniem współpracy na wielu płaszczyznach. Pragniemy serdecznie podziękować naszym obecnym Partnerom za zaufanie okazane nam już na starcie rok temu oraz wiarę w nasze umiejętności, wiedzę i profesjonalizm.
Proponujemy Państwu współudział w tym przedsięwzięciu i przyłączenie się do naszego zespołu, poprzez nadsyłanie ciekawych materiałów i nowatorskich projektów. Wysoko cenimy sobie wszelkie uwagi, sugestie i propozycje.

Zapraszamy do prenumeraty Newslettera – niezastąpionego i szybkiego źródła bieżących informacji, którego pierwsza emisja miała miejsce w lutym 2010 roku. Co tydzień – w każdą środę możecie Państwo otrzymywać aktualne propozycje topowych stylistów, nowości, fryzjerskie newsy z kraju i ze świata, terminarze szkoleń, porady z zarządzania i marketingu, opinie ekspertów.
Już wkrótce zaprezentujemy także nasz portal fryzjerski, gdzie znajdziecie Państwo wiele cennych porad i podpowiedzi m.in. jak skutecznie zadbać o włosy i właściwie wybrać profesjonalne produkty pielęgnacyjne, jak odpowiednio dobrać kolor włosów i fryzurę, aby nie było niespodzianek, jak powinna wyglądać nasza dieta, aby włosy, paznokcie i skóra były zawsze zdrowe i pełne blasku oraz co zrobić, gdy wypielęgnowane loki zamieniają się w niesforny bezład na głowie, a misternie wygładzone włosy zaczynają skręcać się i puszyć.
Zaprezentujemy także najnowsze trendy w modzie fryzjerskiej, które mogą stać się doskonałą inspiracją do zmiany upodobań i wizerunku oraz nowoczesne sprzęty fryzjerskie, które pomogą w wyczarowaniu tej wymarzonej fryzury. Z całą pewnością także profesjonaliści z branży znajdą dla siebie wiele ciekawych informacji bardzo pomocnych w codziennej kreatywnej pracy.

Nakład: 14 000 egzemplarzy, w cyklu sześciotygodniowym (8 wydań w roku) Format: 215 x 295 mm Papier: okładka – kreda 300 g, lakierowana + foliowana, środek – kreda 135 g Czasopisma fachowe niezmiennie utrzymują wysoką pozycję na rynku pod względem ilościowym. Cieszą się również dużym zaufaniem, wiarygodnością i kompetencją. Ponadto trafiają one do osób bezpośrednio zainteresowanych wybraną tematyką, często w chwili podejmowania kluczowych decyzji. Tym samym reklama w czasopismach fachowych jest bardzo skuteczna i pomocna.
Zapraszamy do współpracy!

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku