piątek, 17 listopada 2017 13:55

Lakmé I.PLEX

Opublikowany w   Kurier Fryzjerski 7_17
Oceń
(0 głosów)
 
Innowacyjny system plex z keratynowym kompleksem anti-age. I-plex to innowacyjna, kompletna i niezawodna 3-stopniowa kuracja, która rozpoczyna się w Salonie a kończy w domu. Dwa pierwsze kroki wykonywane są przez profesjonalistów, natomiast trzeci przez klienta, który podążając za radą doświadczonego profesjonalisty, uzupełnia i zamyka koło zabiegu (wzmocnienie-rekonstrukcja-odmłodzenie), aby zachować zadbane, zdrowe i perfekcyjne włosy.
Pierwszy krok: Premium Bond, wzmacnia wiązania dwusiarczkowe oraz zwiększa odporność włosa podczas zabiegów rekonstrukcji włosa lub zabiegów chemicznych. Zawiera KeravisTM, molekułę, która penetruje włókno włosa i wzmacnia je od wewnątrz.
Drugi krok: Keratech I.Power, głęboko regeneruje wewnętrzne partie włosa oraz jego włókna. Chroni i dodaje blasku, miękkości oraz nawilżenia. Zawiera KeratecTM, aktywny składnik na bazie naturalnej keratyny o działaniu zapobiegającym starzeniu się włosa.
Trzeci krok: Hair Perfection, ochronna maska do podtrzymania efektu regeneracji i.plex w domu. Głęboko regenerujące właściwości. Zawiera KeravisTM i KeratecTM dla maksymalizacji rezultatów. oraz długotrwałego efektu.

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku