poniedziałek, 20 listopada 2017 09:51

Sens.us MIXABLEPLUS+

Opublikowany w   Kurier Fryzjerski 7_17
Oceń
(0 głosów)
 
Zestaw Sens.us Mixableplus+ składa się z dwóch produktów o charakterze odżywczo-ochronnym. Zapewnia natychmiastowe efekty i może być stosowany zarówno jako dodatek do zabiegów koloryzacji, rozjaśniania, trwałej ondulacji lub prostowania oraz jako samodzielny ochronny zabieg odbudowujący.
W jego skład wchodzą:
Ammino Integrator Filler – wypełniacz i integrator składający się z mieszanki aminokwasów i elementów organicznych o działaniu ochronnym, odżywczym i reintegrującym strukturę keratynową włosów w trakcie zabiegów technicznych wykonywanych w salonie. Ma działanie silnie odbudowujące. Można mieszać go z dowolnym produktem technicznym: rozjaśniaczem, farbami do koloryzacji bezpośredniej, superrozjaśniaczami, preparatami do koloryzacji trwałej, środkami do prostowania i ondulacji. Przy jego stosowaniu nie ma potrzeby modyfikowania standardowych procedur zabiegu. Nie wpływa również na jego efekt końcowy.
Ammino Integrator Balm – krem odżywczy i naprawczy, wzbogacony aminokwasami i elementami organicznymi do stosowania po zabiegu technicznym. W połączeniu z wypełniaczem, uzupełnia strukturę włosa oraz zamyka w niej czynniki aktywne wprowadzone podczas zabiegu.
Krem ma działanie silnie odbudowujące. Zamyka łuskę włosa. Posiada właściwości dyscyplinujące oraz zapewnia długotrwałe wzmocnienie, elastyczność i połysk.

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku