poniedziałek, 20 listopada 2017 10:02

Stapiz DEEP PLEX SYSTEM

Opublikowany w   Kurier Fryzjerski 7_17
Oceń
(1 głos)
 
System ochrony i odbudowy włosów w trakcie i po zabiegach fryzjerskich. Oparty na nowatorskim kopolimerze, który dociera aż do kory włosa, dodając mu siły od wewnątrz przy jednoczesnym zapewnieniu ochronnego filmu. Stanowi zabieg gruntownej regeneracji i pielęgnacji włosów, a stosowany podczas koloryzacji wzmacnia i odbudowuje włosy.
Deep Plex System to:
DEEPLEX. No.1 Kreator wiązań tworzy nowe wiązania dwusiarczkowe, zabezpiecza oraz wzmacnia już istniejące. Włosy nawet po agresywnych zabiegach chemicznych zachowują swoją zdrową kondycję, elastyczność i znacznie zmniejszają swoją skłonność do łamania się.
DEEPLEX No.2 Wzmacniacz wiązań utrwala, wzmacnia oraz cementuje efekt odbudowy i ochrony włosów. Zamyka łuski włosa, odżywia je, nadając im siłę, ekstremalne wygładzenie oraz blask.
DEEPLEX No. 3 Stabilizator wiązań pomaga zachować moc wiązań we włóknach włosów pomiędzy zabiegami chemicznymi. Chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych osłaniając łuskę włosa.
DEEPLEX No.4 Szampon stabilizujący dzięki zastosowaniu łagodnych środków myjących, delikatnie oczyszcza i pielęgnuję włosy oraz skórę głowy. Nie zawiera SLS oraz SLES. Dedykowany zarówno do zastosowania w salonie fryzjerskim po przeprowadzonym zabiegu chemicznym z użyciem DEEPLEX jak i do pielęgnacji w domu.

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku