środa, 13 grudnia 2017 14:19

Lakmé K.THERAPY PURIFYING

Opublikowany w   Kurier Fryzjerski 8_17
Oceń
(0 głosów)
 
K.therapy to kompletna linia kosmetyków Lakmé, stworzonych aby pomóc uporać się z problemami włosów i skóry głowy, jak również zapewnić uczucie komfortu, dzięki komponentom z dziedziny SPA oraz indywidualnie dobranym do każdego produktu zapachom. Kombinacja najskuteczniejszych dostępnych składników botanicznych w połączeniu z właściwościami wody pozyskanej z lodowca Zermatt, przywracają zdrowie włosom i skórze głowy. Woda ta zawiera cenne minerały i oligoelementy z naturalnymi właściwościami zmiękczenia i ochrony skóry. To wyjątkowa kombinacja minerałów, zamkniętych w lecytynowych liposomach tak, żeby mogły być dostarczone do najgłębszych warstw skóry, zwiększając jednocześnie jej moc do zachowania wilgoci wewnątrz.
Dostępne produkty:
k.therapy Purifying matt mask – regulująca kuracja do przetłuszczających się włosów i skóry głowy. Zawiera Kompleks Sebaryl, który reguluje pracę gruczołów łojowych oraz oczyszcza skórę głowy. Naturalna glinka pochłania z niej nadmiar lipidów tłuszczowych. Wyciąg z pędów bambusa oraz z łopianu zapewniają włosom lekkość i objętość. 
k.therapy Purifying shampoo – szampon do włosów przetłuszczających.
Zawiera Kompleks Sebaryl, który reguluje pracę gruczołów łojowych oraz oczyszcza skórę głowy. Wyciąg z pędów bambusa oraz z łopianu, zapewniają włosom lekkość i objętość. Może być stosowany codziennie. Neutralne pH.

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku