środa, 13 grudnia 2017 14:21

Lakmé TEKNIA EXTREME CLEANSE SHAMPOO

Opublikowany w   Kurier Fryzjerski 8_17
Oceń
(0 głosów)
 
Szampony z tej linii w wyjątkowy sposób troszczą się o poziom nawilżenia włosów kręconych. Zawierają kompleks WAATM Hydrating Complex oraz Innowacyjną formułę High Affinity System (H.A.S.). Uzyskany z pszenicy kompleks naturalnych aminokwasów łączy się z włosami na poziomie molekularnym, penetrując włos w głąb i zapewniając optymalny dla każdego typu włosa poziom nawilżenia. System H.A.S. to zwiększona przyswajalność składników aktywnych na trzy sposoby: przyciąganie protein, przyswajalność molekuł, elektrostatyka (dodatnio naładowane cząsteczki oddziałują na ujemnie naładowane molekuły włosów zniszczonych przez promieniowanie słoneczne, zanieczyszczenie środowiska oraz przesuszenie, wygładzając ich strukturę).
W szamponie TEKNIA Extreme Cleanse składnikami aktywnymi są kwasy owocowe i zielona herbata. Mają właściwości ściągające, antyseptyczne i tonizujące. Oczyszczają włosy i skórę głowy. Równoważą pH.
Głęboko oczyszcza, odświeża oraz usuwa pozostałości środków do stylizacji włosów, sebum i osadów mineralnych z twardej wody.
Zmniejsza przyleganie zanieczyszczeń ze środowiska miejskiego.
Zawiera mentol, który zapewnia natychmiastowy efekt odświeżenia.
Nie zawiera PEG, parabenów ani olejów mineralnych.

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku