środa, 13 grudnia 2017 14:29

MEDAVITA REQUILIBRE

Opublikowany w   Kurier Fryzjerski 8_17
Oceń
(0 głosów)
 
Metoda, systematyczność, determinacja. Zachowanie naturalnej równowagi skóry głowy dzień po dniu jest celem linii Requilibre.
Szampon do przetłuszczającej się skóry głowy pH 5.5
Szampon regulujący wydzielanie sebum ze specjalnie zbilansowaną formułą opracowany na potrzeby częstego mycia skóry głowy o nadmiernym wydzielaniu sebum. Kwas abietynowy i Proteiny soi oczyszczają, chronią, nawilżają i bardzo delikatnie usuwają nadmiar łoju. Szampon nadaje poczucie czystości, zmniejsza dyskomfort wynikający z zewnętrznych czynników drażniących i dłużej utrzymuje czystość skóry głowy oraz włosów. Ekstrakt z imbiru ze zdolnością do zwalczania wolnych rodników zapobiega przerzedzaniu się włosów, zapewnia zbilansowane oczyszczanie bez względu na częstotliwość stosowania.
Dostępna pojemność: 250/1000 ml
Kuracja/Tonik do skóry głowy regulujące wydzielanie sebum pH 3
Tonik regulujący wydzielanie sebum dla spowolnienia metabolizmu enzymatycznego odpowiedzialnego za nadmierne wydzielanie łoju. Regulowanie produkcji sebum, oczyszczenie i antyoksydacja. Pirokton olaminy i Kwas salicylowy usuwają komórki, które złuszczają się na skutek nadmiernego wydzielania sebum. Ekstrakt z Asparagopsis armata, czerwonych alg dotlenia skórę głowy. Wzbogacony w aktywne składniki zawarte w Lotion Concentrée.
Dostępna pojemność: 6/100 ml

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku