piątek, 15 grudnia 2017 10:21

GLYNT SERIA DERMA

Opublikowany w   Kurier Fryzjerski 8_17
Oceń
(0 głosów)
 
Seria DERMA marki GLYNT to produkty, które zatroszczą się o każdy rodzaj problematycznej skóry głowy. Produkty te bazują na naturalnych składnikach takich jak wyciąg z kory wierzbowej, kwasy zawarte w oleju z pestek winogron czy też ekstrakt z korzenia łopianu, które to wykazują działanie lecznicze, wyciszające stany zapalne oraz stymulujące prawidłowe funkcjonowanie skóry głowy.
Bazowym produktem z tej serii jest DERMA REGULATE SHAMPOO dedykowany problemom takim jak łupież, podrażniona skóra głowy czy też nadczynność gruczołów łojowych skóry głowy, skutkująca przetłuszczaniem się włosów u nasady. Szampon bazuje na takich składnikach jak wyciąg z korzenia łopianu oraz ekstrakt z wierzby białej, a także na panthenolu, dzięki czemu fantastycznie radzi sobie z podrażnioną skórą głowy, pielęgnuje i przywraca jej właściwe funkcjonowanie.
Kolejnym produktem jest DERMA E.F.A. STIMULANT – skuteczny biologicznie krem do skóry głowy, zawierający nasycone kwasy tłuszczowe. Reguluje funkcje skóry głowy, zapobiega jej wysuszeniu i powstawaniu łupieżu. Napięta skóra głowy ponownie nabiera elastyczności między innymi dzięki zawartości wyciągu z wierzby białej.
Uzupełnieniem DERMO linii jest DERMA REGULATE TONIC zawierający kwas salicylowy, pirokton olaminy oraz witaminę B5 i ekstrakt z oleju pestek winogron. Wszystkie te składniki zapewniają ochronę podrażnionej skórze głowy, a włosom dodają objętości. Orzeźwiający menthol wspomaga zdrowe ukrwienie skóry.

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017

Kurier Fryzjerski Nr 8/2017
Magazyn Kurier Fryzjerski On-line
Copyright © Beta Studio 2009 :: Design and www © JakNaObrazku